כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

crm תורמת לשקט שלך

crm תורמת לשקט שלך
חזרה לתוכן העיניינים

crm – מערכות התורמת לשקט הנפשי שלך בעסקים

ניהול נכון של כל בית עסק, נעשה באמצעות מערכות crm. זוהי תוכנה המשרתת המון בתי עסק בארץ ובעולם. ידוע לכולם כי שימור לקוחות וניהול נכון בעסק, הוא הערובה של עסק מצליח. מידע שהשאירו לקוחות בחברה, מקבלת מיד מענה אוטומטי, אין צורך במענה אנושי, וכך כוח האדם יכול להיות עסוק בשאר תחומים בחברה, דבר שמייעל לנו את הזמן בעסק. אם איבדת את הרגליים והידיים בעסק, יש סיכוי שפספסת הרבה דברים וביניהם את הדבר הכי חשוב וזה הלקוחות שלך, אם תרכוש את מערכות CRM זה לא יקרה לך, המערכת מארגנת ומייעלת את העסק ולא מפספסת שום דבר. הספריות והקבצים נשמרים בה, וגם ההיסטוריה של הלקוחות על כל פרטיהם, כל השארת הודעה זוכה במענה ופרטים. מערכות CRM יכולה לפקח על פרויקטים וקמפיינים, התוכנה מגדירה את כל המשימות באופן מדויק ומסנכרנת גם את הרשימות של אנשי הקשר.

מערכות CRM מיועדת גם עבור המוקד הטלפוני בעסק

היכולת של מוקד טלפוני יעיל ואיכותי, יכול לעשות הבדל גדול בשירות הלקוחות. האיסוף והאחסון של הנתונים, מאפשרת למוקדנים לטפל מהר ובאופן יעיל את הלקוחות של החברה. הפניות מגיעות למערכת הטלפונית וע"י נתב מפנה את השיחות לגורם אליו הוא מעוניין להגיע.  ישנו שירות של מענה אוטומטי הזמין במשך 24 שעות. במערכות CRM יש גם מערכת להנפקת דוחות לצורך מעקבים שונים. הנתונים של בקשת הלקוח נשמרים במערכת ועוד לפני שנוצר הקשר הראשוני בין הלקוח והמוקדן\נית, המוקדן כבר יודע במה המדובר, זהו שירות המקצר גם את זמן  מתן השירות עבור הלקוח וגם את הזמן של המוקדן\נית.

תכנון של עבודה נכון- זו ההצלחה לעסק

כל חברה שהיא מכובדת חייבת לדאוג  למערך שיתנהל באופן רציף ותקין. על מנת להצליח במשימות אלה על העסק להתקין מערכות CRM.  כל הלקוחות, בכל התחומים אוהבים מתן יחס, לכן בזכות מערכות CRM הלקוח מקבל יחס ומענה מהיר. ברגע שמערכות ה-CRM, מזהה לקוח היא שולחת לו מייל או מסרון, ובכך היא שומרת על הלקוח.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM