כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

crm מערכת יעליה לניהול קשרי לקוחות

crm מערכת יעליה לניהול קשרי לקוחות
חזרה לתוכן העיניינים

CRM – המערכת היעילה ביותר לניהול קשרי לקוחות

מה זה CRM? זוהי תכנה לניהול לקוחות המטפלת בערוצי המידע של העסק. ארגון העסק והמשרד הופך להיות יותר קל מאי פעם בזכות תוכנת  CRM. תכנת CRM, מקבלת הפניות, תיעוד של שיחות, קביעת פגישות שליחת מיילים וגם SMS.  התוכנה מטפלת גם בניהול המשרדי כמו למשל מעקבים, תזכורות, הצעות מחיר , חשבוניות מס וקבלות וכל זאת דרך האינטרנט המאפשר גישה מכל מחשב או הי פון. ניהול קשרי לקוחות הוא אחד הדברים הישובים ביותר בעסק, לכן בעזרת תכנת CRM המאפשרת לכם , בעלי העסקים יותר לידים, יותר לקוחות וכמובן יותר רווח. ללא תכנת CRM ניתן בקלות לאבד המון לקוחות פוטנציאלים, כי העומס הוא אדיר ובגלל זה תמיד נפספס משהו.

כיצד תכנת CRM יכולה להקל עלינו את החיים בעסק?

המערכת מסדרת ומארגנת את ניהול הלקוחות באופן מושלם, אם כבר קיבלתם פניות מהאתר שלכם, הם יגיעו ישר אל ניהול המשימות במערכת, כמו כן, תזכורות, מיילים ומשימות יהיו מסודרים במערכת באופן הכי פשוט. בכל בוקר, ניתן לראות את רשימת המשימות של כל עובד ועובד, חסל סדר הפתקים במשרד!  מערכת ה- crm, נראה לכל עובד מה המשימות שלו עבור אותו יום, בזכות מערכת crm תדע אם העובדים חזרו לפניית של  הלקוחות,  היתרון של המערכת הזו, הוא מכל מקום אפשר לראות את המשימות או ההודעות של המערכת זה בעצם ניהול קשרי לקוחות און-ליין!  אין לנו צורך יותר להחזיק שרת יקר על מנת לנהל את קשרי הלקוחות שלנו . בצורה כזו, בעל העסק חוסך כפליים, הן  בעלויות של התקנת שרתים יקרים ומתוחכמים והן בכוח אדם. המידע שאתה עוסק בו, הוא מידע יקר, לכן השירות הוא מאובטח ברמה גבוהה והקבצים מגובים באופן קבוע.

מה המחיר?

ישנה עלות קבועה של דמי שימוש, ישנם גם מסלולים המתאימים לכל עסק והצרכים המתאימים לו. תוכלו לבחור חבילות ומסלולים לפי הצורך שלכם ולפי זה תדעו מהו המסלול המשתלם לכם ביותר. בעזרת מערכת ה- CRM, תוכלו אפילו לנהל מועדון לקוחות.

אם כבר רכשתם מערכת CRM אז דעו כי בחרתם נכון!    

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM