כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

מערכת crm עוד מוצר גאוני

מערכת crm עוד מוצר גאוני
חזרה לתוכן העיניינים

 מערכות crm עוד תכנה גאונית

אסטרטגיית ניהול חברה לגבי לקוחות קיימים ואיתור של לקוחות פוטנציאליים, נעשית בצורה הכי קלה ומושלמת בעזרת מערכות CRM זוהי בעצם תוכנה שיכולה לשקף לנו את המערכת העסקית שלנו עם הלקוחות. מערכות CRM יכולה לעניין את הלקוחות שלנו באופן שוטף, על מבצעים שיכולים לעניין אותם במיוחד, וכך נהיה החברה הראשונה מבין כולם שיפנו אליה לגבי הצעות מחיר וקנייה של מוצרים. מערכת   CRMמאפשרת מעקב תמידי אחר הפעולות שנעשות בעסק, תוכנה זו, מאפשרת לנו לראות את התאריכים בו נוצר הקשר הראשוני עם הלקוח ולעקוב אחר הפעילות של העסק עמו.  לתוכנה עצמה יש תמיכה טכנית דרך האינטרנט וניתן לקבל תמיכה עשרים וארבע שעות ביממה.

שמירה על המסמכים וגיבויים באמצעו תוכנת CRM

כל מסמך שנמצא במשרד נשמר ומגובה ע"י מערכות crm, ניתן ליצור ע"י תוכנה זו מגוון רחב של ספריות, בצורה כזו העבודה מתבצעת בקלות ואף ניתן למצוא את המסמכים ללא מאמץ.  מערכות crm מאפשרת הגדרת משימות באופן מדויק לחלוטין, ניתן להשתמש  בתוכנה ולכוון אותה לפי צרכי העסק או המשרד. בזכות מערכות crm העובדים יקבלו גישה זמינה לפרטי הלקוחות של החברה, המערכת תומכת בשיווק, מכירה ובשירות לקוחות והתוצאות  מהשימוש בה, הן מהירות.

בזכות תוכנת CRM, אתם יודעים כי הלקוח נהנה משירות מעולה!

הנציגים של שירות הלקוחות, יוכלו לעקוב אחר הפעילות עם הלקוח תוך כדי כך שהם נעזרים בהיסטוריה של הלקוח שמקל עליהם את השירות פי כמה. ניתן אף לנתח את הפעילות העסקית על מנת לקבל החלטות טובות יותר. באמצעות מערכות crm ניתן אף למנף הזדמנויות עסקיות. מערכות crm הינה המערכת היחידה המבינה את העסק שלך. בין החברות שכבר משתמשות במערכת החכמה הזו, תוכלו למצוא חברות ביטוח, חברות כוח אדם, גופי תקשורת שונים, סוכנויות נסיעות ועוד. למעלה מ-4000 לקוחות כבר רכשו את מערכות crm וכיום הם נהנים מהיתרונות של מערכת זו. התוכנה היא קלה ופשוטה וגם אנשים שלא מיומנים ובקיאים כל כך ביישומי המחשב, יכולים להפעיל אותה בקלות. התוכנה מבצעת משלוח של הודעות טקסט אל הטלפון הסלולרי וגם לתיבות הדוא"ל.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM