כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

ארגון חסכון ושליטה בהוצאות

ארגון חסכון ושליטה בהוצאות
חזרה לתוכן העיניינים

מערכת ניהול לקוחות – ארגון, חסכון ושליטה בהוצאות

בעסקים, הכול משתנה והטכנולוגיה בימינו מלאה חידושים והתפתחויות. תוכנה זו, מתאימה לעסק שלכם באם הוא גדול או קטן, רצוי כי התוכנה תהיה אפשרית לשינויים ועדכונים הנעשים בה לפי צרכי העסק. התוכנה שכל בית עסק המעוניין להתנהל כשורה היא מערכת ניהול קשרי לקוחותהרעיון הוא מתן תשומת לב  ללקוחות של העסק לשמר אותם ואף להשיג עוד לקוחות חדשים. ארגון העסק מתאפשר בקלות יותר ע"י מערכת ניהול לקוחות ידוע כי העסק קיים מלקוחות, לכן שימור וגיוס לקוחות, ייעשה בצורה היעילה ביותר באמצעות מערכת ניהול לקוחות. בתוכנה זו ישנם גם הנפקת דוחות, קבלות, דוחות מעקב וכיו"ב. המערכת עובדת עשרים וארבע שעות ונותנת מענה ללקוחות, כך שאין צורך בכוח אדם מיותר, דבר שנותן הרבה חיסכון בהוצאות.

תוכנת מערכת ניהול לקוחות, מייעלת את העסק הרבה יותר

הרבה עסקים יודעים כי תרומתו של הלקוח לחברה או לעסק יכולה להיות גורלית, לכן כשאנו מתקינים בעסק שלנו תוכנה של מערכת ניהול לקוחות, אנו יכולים לדעת הרבה יותר פרטים על הלקוח, כולל מאפיינים אישיים, כמו מצבו המשפחתי, כמה הוא צרך סחורה בעבר, העדפות מסוימות של סוג סחורה ועוד.  מידע זה יכול לגרום ללקוח להיות מרוצה יותר .הידוק הקשר עם הלקוח בזכות תוכנה זו היא משמעותית ביותר, ע"י מערכת ניהול לקוחות, נוכל ליצור קשר עקבי ומקצועי ביותר, המטרה במערכת זו היא ליצור קשרים און-ליין עם הלקוחות. במערכת זו, ניתנת  האפשרות לעצב את ה- NEWSLETERS בקלות ולעדכן את הלקוחות שלכם באמצעות רשימת תפוצה מאורגנת הקיימת המערכת.  המערכת בנויה גם לניהול מוצרים, שירותים וניהול מענה  לתקלות.

מערכת ניהול  לקוחות מושפעת מהאינטרנט

איסוף הנתונים על לקוחות, מתבצע כמובן בעזרת האינטרנט, בכך אנו צוברים יותר מידע על הלקוחות, על מנת שניטיב  להכיר אותם. היום, קל יותר לעקוב אחר תנועת הלקוחות, באמצעות גלישה לאתרי אינטרנט שונים, בעזרת מערכת ניהול קשרי לקוחות ניתן לאסוף מידע בנוגע להעדפות של הלקוחות, האינטרנט בעצם, הוא כלי המשלים את מערכת ניהול הלקוחות בחברה או בעסק.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM