כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

ניהול משימות בעסק שלך

ניהול משימות בעסק שלך
חזרה לתוכן העיניינים

ניהול משימות בעסק שלך

אם את מנהלת עסק גדול שיש בו הרבה מאוד פרויקטים ומשימות, את בטח יודעת כמה זה לא פשוט להצליח להישאר תמיד בשליטה ותמיד מעודכנת לגבי מה שקורה. עסק שיש בו הרבה משימות שמתנהלות בו זמנית הוא עסק שיש בו, לרוב, גם הרבה מאוד עובדים, וצריך לדאוג שהתקשורת בין העובדים תהיה טובה. אחד הדברים החשובים בתחום של ניחול משימות, הוא לחלק נכון את המשימות לתתי משימות, ותמיד לעדכן אחד את השני בכל פעולה שכבר התבצעה בנוגע למשימה כזו או אחרת. לא קל להגיע למצב של ניהול משימות נכון אם מנהלים אותו על גבי רשימות של דפי נייר, כי הניסיון מוכיח שדפי הנייר עלולים ללכת לאיבוד, וכמו כן, הם לא יכולים לעבור בין כל עובדי המשרד.

חלוקת המשימות בצורה טובה

על ידי כך שתתקיני בעסק שלך תוכנה של ניחול משימות, את תכולי להיות בטוחה שהעבודה תתקיים בצורה הרבה יותר טובה, ותמיד תוכלי לדעת מה קורה. סביר להניח שאם העסק שלך גדול ומצליח, יש לך מנהלי מחלקות, שהם אחראים על נושאים שונים ועל עובדים שונים. בעזרת תוכנת ניהול משימות אפשר לחלק את המשימות השונות לכל מיני תתי משימות, כאשר על כל תת משימה אחראי אדם אחר מבין כל העובדים. כך אפשר להקפיד על זה שלכל אחד תהיה משימה שמתאימה לו, לא גדולה מידי ולא קטנה מידי, וכך סביר להניח שכל אחד יוכל לעמוד במשימה שלו היטב.

מעדכנים משימות

הדבר הנפלא הנוסף אשר מספקת תוכנה של ניהול משימות, הוא היכולת לעדכן בה דברים ושינויים מכל מקום, ותמיד. העובדים שלך לא חייבים להימצא במשרד עצמו כדי להיכנס לתוכנה של ניהול משימות ולעדכן את השינויים האחרונים, כי הם יכולים לעשות את זה מכל מקום. כל מה שהם צריכים לשם כך זה שם משתמש, סיסמא, וחיבור לאינטרנט. בצורה כזו כולם יכולים להיות תמיד מעודכנים, ובעיקר את, מנהלת העסק. להישאר מעודכן ועם יד על הדופק זה אחד הדברים היותר חשובים שמנהל של עסק צריך לעשות, וזה ועוזר לניהול.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM