כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

ניהול קשרי לקוחות האם העסק שלך מוכר מספיק

ניהול קשרי לקוחות האם העסק שלך מוכר מספיק
חזרה לתוכן העיניינים

ניהול קשרי לקוחות – האם העסק שלכם מוכר מספיק?

דבר ראשון שעסק אמור לדעת, זה לאילו מוצרים יש יותר ביקוש ולאלה מהם אין כל כך ביקוש?  מהם בעצם הסיבות לכך? אם המוצר שלכם מצליח בגלל שהוא באמת מיוחד? או אולי המחיר הוא יותר אטרקטיבי מחברות אחרות?  אולי המוצרים שלא נמכרים זה בגלל שירות גרוע שהלקוח מקבל מכם? ישנם הרבה שאלות שלא תמיד יש לנו עליהם מענה אך תוכנת ניהול קשרי לקוחות תוכל בהחלט לתת לנו את התשובה הנכונה. תוכנת ניחול קשרי לקוחות, מתעדת עבורנו את כל העובדות כך שנוכל מיד להסיק מסקנות ולבצע את ההחלטות הכי מהירות. תוכנת ניחול קשרי לקוחות תאפשר לכם למדוד את רמת הביצועים של העובדים שלכם בחברה ובאמצעות מדידת הביצועים שלהם, תוכלו לתת להם משוב, כיצד הם יכולים לשפר את רמת הביצועים שלהם.

ניהול לידים – מה גרם לחברה  לקבל הכי הרבה פניות?

כל עסק המתקיים דרך ניהול קשרי לקוחות, חייב לדעת מהיכן מגיעים הלידים שלו. איזה קמפיין למשל הביא את הכי הרבה הלקוחות הפוטנציאליים ואיזה הם הקמפיינים שההשקעה בהם הצדיקה את עצמה? ואולי הקמפיין הצליח בזכות כמה לקוחות קיימים שנתנו פידבקים ואם הלקוחות החדשים, הגיעו  בזכות הלקוחות הקיימים, אז מי היו הלקוחות הקיימים שבזכותם הם הגיעו לחברה? באמצעות תוכנת ניהול קשרי לקוחות, תוכלו בקלות לדעת את התשובה.

תהליכי המכירות והסקת מסקנות לעתיד

עלינו לדעת מה גרם למכירות בחברה להצליח, ואם להיפך מה גרם לכישלון בעזרת תוכנת ניהול קשרי לקוחות תוכלו לדעת מה גרם לכישלון במכירות. מערכת ניהול לקוחות הינה בעלת משמעות חשובה בעולם העסקים היא עוזרת לנהל את המכירות שזה בעצם המרכז של העסק שלנו, מערכת זו, מקשרת בין החברה ללקוחות שלה.

חשבו את העלויות בהשקעה בעסקות שונות

בהרבה מקרים, ישנה התלהבות מביל החברה לסגור עסקה מסוימת, דבר זה מביא אותו להתלהבות יתרה ואז הוא נסחף להוצאות מיותרות. שהוא אפילו לא תכנן אותן. כל עסקה שאתם עומדים לסגור, שיקלו אם היא מספיק רווחית עבורכם, למשך האם עסקה מסוימת מצדיקה הוצאה כמו נסיעה לחו"ל?  עסק שמתנהל ללא תוכנה של ניהול לקוחות,  אין לו בקרה על הוצאות מיותרות ויכול לגרום הפסדים לעסק.

 

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM