כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

ניהול קשרי לקוחות מתאימה גם לעסק פטור

ניהול קשרי לקוחות מתאימה גם לעסק פטור
חזרה לתוכן העיניינים

ניהול קשרי לקוחות - מתאימה גם לעוסק פטור המנהל את העסק לבד

אם עד היום חשבתם כי ניחול קשרי לקוחות מתאים רק לחברות גדולות ותאגידים, אז טעיתם. גם פרי לאנסים ועוסקים פטורים, משתמשים בתוכנה זו, היות וכל העסק מתנהל על ידם. הם בעצם המזכירה, הנהלת חשבונות ואנשי השיווק של העסק הקטן שלהם. אל תשכחו, כי לעסקים קטנים אין תקציב, לכן העוסק הזעיר או הפרי לאנס, מתקשה להשיג לקוחות, חברות גדולות יכולות להרשות לעצמן הוצאות מטורפות על קמפיינים למיניהם, אבל העוסק הזעיר או בעל העסק הקטן מסתפק בתקציב יחסית צנוע הנועד לפרסום, לכן הוא חייב שתהיה לו  תוכנת ניהול קשרי לקוחות כך שכל שיחה מתועדת. עבור אדם זה, המנהל עסק קטן לבד, חשוב שהתוכנה תהיה בנויה בהתאם, תוכנה זו, עולה בהרבה פחות מתוכנה של ניהול קשרי לקוחות בחברות או בתאגידים. התוכנה לחברה קטנה היא בהרבה יותר זולה ואנשים בעלי עסק קטן, יכולים בהחלט להרשות זאת לעצמם. ישמן שתי אפשרויות, האחת היא לרכוש תוכנה המותקנת למחשב, והשנייה לשלם כל חודש סכום קבוע.

לבעלי עסקים קטנים, מומלץ  לחשוב לפני שהם מתקינים תוכנת ניהול קשרי לקוחות בהי פון

תוכנות של ניהול קשרי לקוחות המותקנות באמצעות ההי-פון מתאימות למנהלים המפעילים סוכנים. אם אין לכם סוכני מכירות, אל תוציאו הוצאות מיותרות. נסו למזער את ההוצאות אם אתם בעלי עסקים קטנים המתנהלים לבד, הוציאו כסף רק על מה שהכרחי עבור ייעול העסק.

האם בעזרת תוכנת ניחול קשרי לקוחות נסגרות יותר עסקאות?

בדקו במערכת, אם התוכנה גרמה לעסק לסגור יותר עסקאות מהעבר, האם תהליך המכיר היה מסודר ומנוהל נכון יותר? אם התשובה היא כן, אז לבטח אתם כבר רואים שיפור במכירות. תוכנה של ניהול קשרי לקוחות,  מאפשרת לסוכן לאתר לקוח פוטנציאלי ולנסות להפעיל את  קסמו האישי והכריזמה שלו באמצעות פגישה פנים מל פנים. כל תוכנה מותאמת לצרכיה של החברה ישנן תוכנות שמותאמות יותר לתחום השירות ופחות לתחום המכירות, הכול תלוי בהתנהלות החברה ובמה היא עוסקת יותר, ומה בעצם יותר חשוב לה.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM