כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנה לניהול לקוחות ידידותית למשתמש

תוכנה לניהול לקוחות ידידותית למשתמש
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנה לניהול לקוחות – מעולם לא הייתה קלה יותר לשימוש

תוכנה לניהול לקוחות, אמורה לענות על צרכיו ומטרותיו של בית העסק. התוכנה מותאמת אישית וניתן להתקין ולהפעיל אותה בקלות. בזכות תוכנה לניהול לקוחות, הביצועים של העסק והעובדים משתפרים וכך גם הרווחים. התמיכה והשירות הניתנים בתוכנה זו הם ללא דופי וע"י אנשי מקצוע מובילים בתחום. תוכנת ניהול לקוחות מסייעת לקשר הדוק עם הלקוח באופן עקבי, תוכנה זו מאפשרת לספק את השירות ללקוח בסטנדרטים גבוהים, גם השימוש בנערכת זו אינה מסובכת כלל, דבר שיכול לתת את הכלים לכל עובד להשתמש בתוכנה זו .

תוכנה לניהול לקוחות, מציעה חבילה של עשרות דוחות לניהול מושלם של העסק

החומר המגיע לרואה החשבון של החברה כל חודש, הוא מסודר, היות וכל דוחות המכירה והגבייה מונפקים ע" תוכנה זו. הדו"ח בין היתר, עוסק גם בהפקה אוטומטית של מכתבים לחייבים. הרבה עסקים חיפשו דרכים להתייעלות ומצאו אותן דרך תוכנה לניהול לקוחות  לפני שבעלי העסקים גילו את התוכנה הזו, הם טענו כי אם היה להם יותר זמן, העסק היה מתייעל, כיום העסק אמנם מתייעל, למנהל יש יותר זמן וכל זאת באמצעות תוכנה לניהול לקוחות הסוכנים והמנהלים אינם צריכים לרוץ יותר מחוץ למשרד על מנת לדלות לקוחות חדשים, הם עושים זאת דרך תוכנה לניהול לקוחות, תוכנה שחוסכת זמן וכסף, שני הגורמים החשובים כל כך לניהול יעיל של העסק.

בנייה של מערכת יחסים טובה עם הלקוחות הוא גורם חשוב בחברה שלך

האם שאלת את עצמך, עד כמה אתה מכיר את הלקוחות שלך? מתי בדיוק הייתה הפעם האחרונה שניהלת שיחת טלפון עם לקוח זה או אחר? האם הלקוח פנה אלייך פעם כשהייתה לו בעיה מסוימת? האם הלקוח לא ידע אילו מוצרים אתה מוכר ובטעות פנה לחברה מתחרה על מנת לרכוש אותו? בעל עסק או חברה חייב לדעת כי אם הוא לא בקשר מתמיד עם הלקוחות הוא פותח ללקוחות שלו דלת למתחרים שלו וזה בדיוק הדבר האחרון שהוא היה רוצה שיקרה. בעל חברה חייב להיות עם אצבע על הדופק בכל הקשור לניהול לקוחות, לכן תכנה לניהול לקוחות היא כלי חשוב ביותר לניהול לקוחות!

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM