כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנה לניהול משימות לשימור החוש העסק

תוכנה לניהול משימות לשימור החוש העסק
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנה לניהול משימות לשימור החוד העסקי

מנהל אחראי רוצה עסק ששיגשוגו יציב, על מנת לייצר תנאים שיאפשרו קיום חזון עסקי כזה בסביבה הכלכלית התחרותית של ימינו ובתנאי הכלכלה המשתנים, יש צורך בתוכנה לניהול משימות שתאפשר למנהל להקצות משימות לכול חלק בארגון ובעסק ליצירת תמונה של פעולה מאוחדת שחותרת להצלחה. ריבוי המשימות השונות ברמה הלוגיסטית, ברמת כוח האדם, בהחלטות פיננסיות, בבירוקרטיה, בקבלת ציוד מספקים ושליחת מוצר וכו' מצריכים זיכרון על אנושי מצד המנהל ומביאים למצב שתשומת הלב המצומצמת של כולנו משכיחה ביצוע מלא של כול המטלות ומכאן נפגע תפקודו של העסק, תוכנה לניהול משימות מבית MyBusiness היא פונקציה אחת מפתרון הגג האולטימטיבי שמוצע בסל התוכנות לניהול עסק של החברה, זהו פתרון שמאפשר פיקוח מלא על משימות העסק, מאפשר עדכון משימות והגשת דו''חות על קצב ביצוען, תוכנה לניהול משימות מבטיחה למנהלי העסק טווח רחב יותר של זמן לשיקול דעת ללקיחת החלטות מבלי לשכוח אף החלטה בדרך.

תוכנה לניהול משימות משולבת CRM

תוכנה לניהול משימות הינה תוכנה שממשק המשתמש שלה קריא ונהיר, משימה שלא בוצעה בזמנה מסומנת באדום, משימה שבוצעה בירוק, עקומת הלמידה הינה מהירה ומהנתונים ניתן לקבל תמונה על העבר של העסק ההווה והעתיד הסמוך, ניתן לצפות ולהכין את העסק לקראת משימות ודרישות, לברור את הצוות הפרודוקטיבי ביותר לכול משימה, לאתר יחסי תפוקה וועובד וכו'. התוכנה מאפשרת הוצאת גרפים ותרשימים, מסתנכרנת עם ה- outlook לשלחית מיילים אישים של התרעה, תזכורות וכו. תוכנה לניהול משימות מאפשרת קבלת מבט מושכל על יכולתיו של העסק ולהתוות לו דרך שהיא האידיאלית בין יכולתיו ובין האתגרים מולם הוא ניצב. יתרונה הגדול של התוכנה הוא שבמסגרת סל הפתרונות שמציעה תוכנה לניהול העסק MyBusiness CRM היא מקושרת למסד קשרי הלקוחות, בכך מתאפשר להגדיר כול משימה בהתאם לקונטקסט היחסים עם כול לקוח באופן ספציפי, ניתן להציע פתרון בהתאם להעדפותיו ולספק לו יחס לפי המשתקף בפרופיל העסקים עימו.

ההגה של העסק

חשוב לזכור שמלבד היתרון הברור של תוכנה לניהול משימות  בהיותה פלטפורמה לרישום משימותיו העתידיות של העסק היא גם מהווה כר נרחב ללימוד העסק עבור מנהליו, מלימוד זה של העסק ניתן יהיה לצמוח ולבחור מטרות שמתאימות באופן ספציפי לעסק, וכך לממש את יכולות הניהול והביצוע למידתם האופטימלית לטובת העסק.

 

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM