כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנה לניהול עסק מכובד

תוכנה לניהול עסק מכובד
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנה לניהול עסק בולט לטובה בביצועיו

עסק שרוצה לבנות קהל יציב ונאמן של לקוחות חייב שכול מרכיביו יעבדו בהתאמה מושלמת, שכול מטלותיו יבוצעו ושיותוו לו משימות אסטרטגיות שיכתיבו את התקדמותו העתידית, עסק כזה הוא עסק שחרף הסביבה הכלכלית הלא יציבה יוכל להתפתח ולהתרומם מעל שאר העסקים המתחרים בנישה שלו. עסק כזה זקוק לכלי שיסדיר את פעולותיו, יעזור להתוות לו משימות ולפקח על ביצוען, לתמוך בו בהתנהלותו מול ספקים, רשויות ומיסים,  לתכנן משכורות ותפוקות, לנהל קשרי לקוחות ענפים ולקבל תשלומים, הכלי הזה הוא תוכנה לניהול עסק שמאפשרת לכול הדרגים בו חופש גדול של דיווח ושקיפות, למנהלים אפשר לראות את ההחלטות שלהם והשלכותיהם מתבצעים בשטח, לעובדים לדווח על התקדמותם ולדרג האופרטיבי לקלוט את המידע לעבדו ולהזינו. ללא תוכנה לניהול עסק בלתי אפשרי כמעט בריבוי המשימות והמשתנים היומיומים לכול הדרגים להעביר אינפורמציה מלמעלה למטה ולהיפך בשקיפות נאמנה למציאות, ובלתי אפשרי לשמר בסיס לקוחות.

תוכנה לניהול עסק עם יתרון יחודי

תוכנה לניהול עסק מבית MyBusiness CRM היא תוכנה שעודכנה והותאמה עד לשלמות לדרישות עסק של ימינו, היא משרתת אלפי עסקים מצליחים ומסייעת בניהול השוטף כמו גם בהגעה להחלטות מצד הדרג המנהל. תוכנה לניהול עסק מבטיחה לכם אפשרות לעקוב אחרי כול המטלות והדרישות מהעסק בכול פן שלו, יהיה זה הפיננסי על שלל התחיבויותיו או המעקב והוצאת הדו''חות אחר הדרג העובד, בהתמודדות מול מלאים, וספקים, ובטיפוח הקשרים החמים עם הלקוחות, מאפיין יחודי לתוכנה זו הוא היכולת לקשור בין משימה שהורה הדרג המנהל לבין לקוח שקשור בה, כך ניתן לבדוק את יחסי ההתקשרות הקודמים עם הלקוח, להודיע לו על ההתקדמות ולהכין את המוצר לפי דרישותיו המיוחדות, עצם הקניית היחס המיוחד ללקוח מגביר את נאמנותו לעסק ומבטיח לעסק לקוח חוזר נוסף שלא יעזוב בקלות עבור המתחרים.

קמפיינים ומסעות שיווק באמצעות CRM

באמצעות תוכנה לניהול עסק אפשר להגדיל את השפעת מיתוג השירות בתודעת הלקוחות באמצעות שיווק מותאם ישירות להעדפות ולדרישות שלהם בקניותהם הקודמות. ניתן להתאים להם מבצעים או לטפח איתם יחסי קירבה למותג באמצעות הטבות ברכישה עתידית שמוקנות להם לרגל יום הולדתם, תוכנת ה-CRM תודיע לכם על יום ההולדת ואתם תוכלו לבחור לפי מצבו של העסק כיצד לנהוג. כך תגדילו את המוניטין של העסק שלכם תוך שמירה על בהירות עבודה וקפדנות בביצוע.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM