כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנה לניהול עסק סינרגי ותחרותי

תוכנה לניהול עסק סינרגי ותחרותי
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנה לניהול עסק סינרגי ותחרותי

על מנת להוביל עסק צומח בסיבה תחרותית בה לכול עסק יש כמה וכמה מתחרים צריך להציע את השירות הטוב ביותר עם החיוך המשמח ביותר ללקוח, וכדי להצליח בכך עסק חייב שכול החלקים שבו יעבדו בהרמוניה לעבר הגשמת יעדיו, העסק צריך עבודת מטה מסודרת ומוקפדת, מנהלים שביכולתם לגזור החלטות מתוך פרופילים עסקים שונים של הלקוחות  שנשמרו, הבנה מקיפה של מצבו הכלכלי של העסק, ידיעה לגבי תפוקתו ומצבת כוח האדם שלרשותו, קבלת חומר מהספקים ותשלום להם ולרשויות השונות, קבלת תשלומים ורישומם, כול זה תוך כדי עבודת מטה שגרתית מול בעיות טקטיות שצצות בסדר היום של כולנו. מה שמאפשר לעבודת מטה טובה כזו להתנהל מול שלל הסיכונים שבריבוי פנים ומשימות היא תוכנה לניהול עסק, תוכנה זו מאפשרת הסדרה של עבודת המטה של העסק, כתיבת לוחות זמנים ומשימות, מעקב אחר יעדים וביצועם, הוצאת משכורות, תיעוד שעות עבודה, בניית תוכניות עבודה, קמפיינים ופרוייקטים ושימור לקוחות אפקטיבי.

יתרונות תוכנה לניהול עסק בתחום הCRM

תחום ה- CRM הוא התחום של שימור לקוחות, כול עסק מעוניין לשמר את לקוחותיו אצלו כלקוחות נאמנים ואף להביא נוספים בין שעריו. תוכנה לניהול עסק MyBusiness CRM מציעה בדיוק זאת, באמצעות התוכנה לא רק שתוכלו לדאוג להתנהלותו השוטפת של העסק על כול רבדיו ומכול האספקטים שלו אלא שגם תוכלו לבנות בסיס קהל לקוחות נאמן שישוב ויבקש את שירותכם ואף יפרסם את דבר המוניטין הטוב שלכם בקרב מכריו. כיצד? ובכן כשם שהתוכנה חושפת למנהל את ההקשר של המשימה של העסק ונגיעתה ללקוח ספציפי על הפרופיל העסקי שלו, כך תוכנה לניהול עסק שומרת את הפרטים על הלקוח ובמקרה שתציבו בקשה כזו תעלה בפניכם באופן אוטמטי בכול שנה את יום ההולדת שלו כדוגמא, ליום זה תוכלו לברכו או להזמינו למבצע לרגל יום חגו, לקוח החש ביחס האישי מופנה אליו אישית ישאר לרוב לקוח נאמן ואוהד וכך אתם תרוויחו לקוח נאמן ומוניטין חיובי למרחוק.

קריאות ונגישות

יתרון נוסף של תוכנה לניהול עסק  MyBusiness CRM הוא הקריאות שלה, התוכנה אינטאטיבית ועקומת הלמידה שלה קצרצרה, דגש רב הושם על ממשק המשתמש הבהיר ואת החומרים והנתונים שהיא אוגרת ניתן לשלוף בתרשים גרפי, בגרפים ובטבלאות. תוכנה לניהול עסק MyBusiness CRM מאחסנת את המידע על ענן ולכן פותרת מתשלום עבור תוכנה בכול מחשב ואף תלות בין חומרה עליה מותקנת התוכנה להמצאות בזמן אמת של האדם ליד המחשב, באמצעות קוד הנגישות פשוטה וקלה מכול מחשב.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM