כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנה לניהול עסק עוזרת לנהל

תוכנה לניהול עסק עוזרת לנהל
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנה לניהול עסק עוזרת לנהל

אין כל ספק בכך שהעולם שבו אנו חיים הוא תחרותי, בין אם מדובר על תחרות בתחום כמו ספורט ובין אם מדובר על תחרות בתחום העסקים. כל אחד מהעסקים בימינו, גדול או קטן, רוצה להיות העסק הטוב ביותר, ויש לא מעט תיאוריות ושיטות שעל פיהן יש לנהוג כדי למנף את העסק ולהגדיל אותו. אחד הדברים שחובה להקפיד עליהם בעסק, היא תוכנה לניהול עסק, כי תוכנה לניהול עסק מוכרחת בהרבה מאוד מקרים בתור כלי יעיל ביותר לעסק.

למה צריך תוכנה

בכל עסק, בין אם מדובר על עסק גדול או על עסק קטן, יש מספר מחלקות שונות. ישנן מחלקות שאחראיות על הכספים, מחלקות אחרות אחראיות על השיווק ומחלקות אחרות יכולות להיות אחראיות על קשרי החוץ וקשרים מול לקוחות. כתוצאה מכך, ברור שכל עסק זקוק לתוכנה שתחבר בין כל אותן מחלקות, וגם בין המחלקות השונות ובין הלקוחות. תוכנה לניהול עסק יכולה לעשות את זה כל הדברים האלה בקלות, ולכן היא חשובה מאוד בכל עסק. אין ספק כי תוכנה לניהול עסק יכולה לגרום לכל עסק לעבוד בצורה הרבה יותר יעילה, כי ככל שהקשר בין המחלקות השונות של העסק הוא יותר טוב, כך יש יותר סיכוי שמנהלי העסק ידעו בדיוק מה קורה.

תחקור ושיפור

עוד סיבה עיקרית שבגלל כל עסק חייב שתהיה לו תוכנה לניהול עסק, היא כי כל עסק טוב רוצה לתחקר ולשפר את המצב. מנהלים של חברות גדולות, כמו גם מנהלים של עסקים קטנים, רוצים תמיד לדאוג לכך שהמצב ישתפר והעסק יגדל, או לפחות, לדאוג לכך שהמצב לא יורע. על מנת שאפשר יהיה להגיע ליעדים האלה, מנהלי העסקים חייבים לדעת מה מתנהל כשורה בעסק ומה דורש שיפור ותיקון. תוכנות לניהול עסק יכולות לעזור בכך מאוד, כי הן מרכזות בתוכן הרבה מאוד נתונים חשובים. כדי שאפשר יהיה לשפר את תפקודה של מחלקה מסוימת בתוך העסק, צריך שתהיה תוכנה שתאגד את כל הנתונים החשובים, וזה בדיוק מה שעושות תוכנות לניהול עסק שאפשר לרכוש לכל חברה שהיא.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM