כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנה לניהול עסקים זו קניה מושלמת

תוכנה לניהול עסקים זו קניה מושלמת
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנה לניהול עסקים זו קנייה משתלמת

אם יש לך עסק ואתה רוצה לקחת אותו צעד אחד קדימה, יש הרבה דרכים שבהן אתה יכול לעשות את זה. אומנם זה נכון שיש הרבה מאוד תקופות שבהן מנהלי עסקים רוצים רק לדאוג שהעסק לא יפגע, אך יש גם תקופות שבהן מנהלי העסקים היו רוצים להגדיל את העסק ולהרחיב אותו. כדי לבצע כל אחת מהפעולות האלה, אתה, בתור מנהל העסק, חייב לדעת הכל על העסק, ואתה חייב לדעת מה מתרחש בכל אחד מהאגפים של העסק שלך. תוכנה לניהול עסק היא הפתרון המושלם עבורך, כי תוכנה לניהול עסק יכולה לאגד בתוכנה את כל הנתונים שחשוב לך להיות בשליטה בהם ולהכיר אותם לעומק.

קשר בתוך המחלקות

יש עסקים שיש בהם הרבה מאוד מחלקות שונות, בין אם אלה הן מחלקות של יחסי ציבור, פרסום, מחלקות של כספים ומחלקות של תרבות. עסק שמנוהל בצורה נכונה הוא עסק אשר יש בו קשר בין המחלקות השונות, גם אם העסק הוא מאוד גדול, אך השאלה הגדולה היא, איך מגיעים למצב כזה? איך אפשר להגיע למצב שבו מנהל העסק יודע בדיוק מה קורה בכל זמן נתון בכל אחת ממחלקות העסק שלו? התשובה לכך היא מאוד פשוטה, והיא: תוכנה לניהול עסקים. רק תוכנה לניהול עסקים יכולה להעניק לבעל העסק ולמנהל את הרגשת השליטה שהוא כל כך זקוק לה בניהול החכם של העסק שלו.

מה לא בסדר

למרות הרצון הטוב, לא פעם קורה כי עסק מסוים לא באמת מצליח, או שהוא נתקל בקשיים כאלה ואחרים בשלבים שונים. החוכמה במצבים כאלה היא לא להרים ידיים, אלא לנסות להבין מה לא בסדר, איפה נמצאת הבעיה, וכך אפשר להחליט איך לטפל בבעיה. השלב הראשון הוא, כאמור, להבין היכן מתרחשת הבעיה, ואת התשובה לשאלה הזו, תיתן תוכנה לניהול עסקים. התוכנה מכילה את הנתונים מכל המחלקות של העסק, כך שבין אם מדובר על בעיה בניהול הכספים ובין אם מדובר על בעיה במשך הזמן שמקדישים לכל פרויקט, אפשר יהיה לראות את כל הנתונים האלה בעזרת התוכנה.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM