כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנה לניהול עסקים מקלה על המנהלים

תוכנה לניהול עסקים מקלה על המנהלים
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנה לניהול עסקים מקלה על המנהלים

כל אדם שיש לו עסק יודע טוב מאוד שהוא צריך להשקיע בעסק שלו, כי אחרת, אם הוא לא יעשה את זה, העסק עלול לדשדש במקום, או גרוע מכך, הוא עלול להגיע למצב לא טוב. יש הרבה דרכים שבעזרתן אפשר לדאוג לעסק, בין אם מדובר על דאגה בתחום של הגדלת הלקוחות של העסק או בתחום של העובדים אשר מעסיקים. אחת הדרכים החשובות ביותר לשיפור העסק ולניהול רציני של כל דבר שקורה בעסק, היא שימוש בתוכנות. כיום אפשר לקנות תוכנה לניהול עסקים, והאמת היא שקשה מאוד למצוא בימינו עסקים רציניים שלא עושים שימוש בתוכנה כזו. תוכנה לניהול עסקים הפכו להיות בשנים האחרונות אחד הכלים הרציניים ביותר שעומדים לרשותם של מנהלי העסקים, וברור מדוע הם אינם מוכנים לוותר עליהן.

יתרונות התוכנה

תוכנה לניהול עסקים זהו כלי מעולה אשר הרבה מאוד מנהלים משתמשים בו, כי לתוכנה כזו יש יכולת לרכז הרבה מאוד מידע חשוב, והיא מחליפה הרבה מאוד רישומים. אם בעבר מנהלי עסקים היו צריכים לנהל הרבה מאוד רשימות שונות כדי לנסות להצליח לעקוב אחרי מה שקורה בעסק שלהם, הרי שבימינו תוכנה לניהול עסקים עושה את כל הדברים האלה, ובדרך הרבה יותר נוחה מאשר בעבר. מנהל שירצה להקפיד על כך שיתקיים קשר בין כל אחת מהמחלקות בעסק שלו, בין אם זו מחלקת שיווק ובין אם זו מחלקת הכספים, יוכל לדאוג לכך שזה אכן יתממש בעזרת תוכנה לניהול עסקים.

תמיד לשאוף קדימה

עוד עניין חשוב מאוד בעסק הוא תמיד לשאוף קדימה ותמיד לשאוף למצוינות. מנהל שירצה לדאוג לכך שהעסק שלו תמיד יהיה תחת השליטה שלו, ומנהל שירצה לדעת האם מחלק מסוימת לא מתפקדת כמו שצריך, יוכל לקבל את כל הנתונים החשובים האלה מהתוכנה שלו לניהול עסקים. כשרוצים לשפר משהו בעסק צריך להביט במשהו שמאגד את כל הנתונים החשובים ביחד, בין אם מדובר על תקופת עבודה ליום ובין אם מדובר על ההוצאות הכלכליות של העסק. תוכנה לניהול עסק יכולה להראות למנהל את כל הנתונים החשובים הללו.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM