כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנה לניהול עסקים משפרת יכולות

תוכנה לניהול עסקים משפרת יכולות
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנה לניהול עסקים משפרת יכולות

כל אדם שהשקיע הרבה מחשבה, זמן וכסף בפתיחת העסק שלו, רוצה, ובצדק, שהעסק שלו יצליח. השאלה היא, מה גורם לעסק אחד להצליח אל מול עסק אחר שלא מחזיק מעמד? אין זה סוד כי בימינו התחרות היא מאוד קשה, וכל אחד מאיתנו צריך לעבוד מאוד קשה על מנת שהעסק שלו יצליח. אחרי בדיקות ומחקרים רבים, עולה כי ניהול העסק הוא אחד הדברים החשובים ביותר והקריטיים ביותר להצלחתו של כל עסק. זוהי הסיבה לכך שאנשים שרוצים להצליח, מקפידים לנהל את העסק שלהם עם תוכנה לניהול עסקים. תוכנה לניהול עסקים היא כלי חשוב מאוד בכל עסק, והיא מקלה מאוד על ניהול העסק בצורה יעילה ואיכותית.

מה בתוכנה

בעבר, כל מנהל עסק היה צריך לנהל הרבה מאוד רשימות, ואם הוא היה רוצה להצליב בין הנתונים השונים, הוא היה צריך לעשות את הפעולה הזו לבד, על סמך לכל הרשימות שהיו לו. ברור ששיטת עבודה זו היא לא מספיק יעילה, וברור שכולנו בני אדם, וכולנו יכולים לטעות בחישובים והצלבות כאלה. תוכנה לניהול עסקים פותרת את כל הבעיות האלה, כי תוכנה לניהול עסקים מכילה את כל המידע שיש לעסק על עצמו. תוכנה לניהול עסק יכולה להכיל מידע, מצד אחד, על העובדים ועל תפוקת העבודה שלהם לפרויקט, ומצד שני, היא יכולה להכיל גם מידע על מחלקת הכספים ועל מחלקת הפרסום של כל עסק.

הלקוחות של העסק

הבסיס של כל עסק, מלבד עובדים וניהול טוב, הוא הלקוחות, כי בלי הלקוחות לעסק לא יהיה קיום. זוהי הסיבה שבגללה הרבה מאוד עסקים צריכים תוכנה לניהול עסקים אשר תרכז, בין היתר, את כל המידע שיש לעסק על הלקוחות שלו. בצורה כזו אפשר להבטיח ייעול, ובצורה כזו, כאש רוצים, יותר קל להרחיב את חוג הלקוחות. התוכנה יכולה להכיל מידע כמו איזה פרויקטים היו יותר מוצלחים עבור הלקוחות, מה יותר מעניין אותם, היכן הם גרים ואיך הרי נוח להם שיפנו אליהם. כל המידע הזה הוא מאוד שימושי כאשר מנהלי העסק מחליטים לפנות אל הלקוחות.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM