כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנת ניהול לקוחות מתמקדת בלקוח כבסיס להצלחה

תוכנת ניהול לקוחות מתמקדת בלקוח כבסיס להצלחה
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנת ניהול לקוחות –התמקדות בלקוח כבסיס להצלחה בעסקים

תוכנת ניהול לקוחות אחראית על ניהול המסמכים שהופקו ללקוח כמו המוצרים והשירותים שהלקוח רכש. תוכנת ניהול לקוחות היא רלוונטית במיוחד לרואי חשבון כי היא מאפשרת את מילוי החובות השנתיים של הלקוח. התוכנה מספקת למנהל אפשרויות ליצור שינויים אסטרטגיים בחברה. ע"י תוכנת ניהול לקוחות מנהל החברה יוכל לזהות את הלקוחות הרווחיים בחברה. אנשי השירות והמכירה , הם אלה שיצטרכו להשתמש בתוכנת ניהל לקוחות ביום יום, הקדישו זמן והסבירו לעובדים כיצד מופעלת התוכנה ומה הם היתרונות שלה, כך שיוכלו להקל על עבודתם. תוכנת ניהול לקוחות, מבוססת על תיאום ושיתוף פעולה בין כל העובדים במחלקות השונות. האסטרטגיה של ניהול קשרי לקוחות חשובה להבנה  גם עם המזכירות של החברה ועם מחלקת הנהלת החשבונות.

מאגר המידע חייב להיות מנוהל נכון

בסיס מידע  הוא מרכיב חשוב בתוכנת ניהול לקוחות וודאו, כי בידכם את המידע הדרוש על קשרי הלקוחות בחברה שלכם. נסו לארגן את הסדר בלקוחות שהעבודה תהיה יותר קלה. כשמדובר בקשרי לקוחות, חשוב שכל אנשי הצוות במשרד יעשו מאמץ משותף ויבנו תכנית פעולה חדשה בניהול לקוחות. ברור שיהיו עובדים שיירתעו משיטה חדשה של עבודה ויעדיפו לעבוד כפי שהם היו רגילים קודם לכן, אך הם יצטרכו להתרגל וברגע שיבינו את התוכנה עבודתם תהפוך להיות קלה יותר. במקרה זה הקפידו על משמעת העובדים, כי אתה המנהל של החברה הוא זה שקובע.

מנו את אחד העובדים שיהיה מוביל

אם זיהיתם בחברה עובד שיכול להפוך את יישום של אסטרטגית ניהול לקוחות לפרויקט אישי, אז זכיתם בעובד שיוכל לרתום את העובדים שלך למשימה זו והוא יהיה האחראי לכל הטיפול בפרטים שונים. אם העובד מכיר טוב את תוכנת ניהול לקוחות הוא יידע באילו כלים להשתמש על מנת לבצע שימור לקוחות  וגיוס לקוחות חדשים לחברה, כמו כן, הוא ידאג למכירות ולטיפול במיילים ומענה ללקוחות המתעניינים במוצרי החברה. משלוח ניוזלטר אמור להיות אחד הכלים החשובים שהעובד אמור לדאוג להם, זהו כלי האמור להודיע ללקוחות על מבצעים וחידושים במוצרים, כך שאתם תהיו מבין הראשונים שהלקוח יפנה אליהם.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM