כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנות ניהול עסק זה יתרון

תוכנות ניהול עסק זה יתרון
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנות לניהול עסק זה יתרון

אם אתם רוצים לדאוג לכך שהעסק שלכם ילך יגדל, או שאתם נמצאים בבעיה ורוצים לדעת איך אפשר לשפר את פניו של העסק שלכם, רצוי שתבדקו, לפני הכל, האם הניהול שלו מתפקד טוב. אי אפשר לקחת עובדים, לחלק אותם למחלקות ולצפות שהכל יעבוד טוב ללא מנהל שיחבר בין כל המחלקות האלה. אין ספק שהבסיס של כל עסק מצליח הוא מנהלים טובים, והיום ישנם כלים טובים מאוד שיכולים לעזור לכם במשימת הניהול של העסק שלכם. תוכנות ניהול עסק הן פתרון מופלא לכל עסק ולכל מנהל, כי תוכנות ניהול עסק מאפשר למנהל להיות בשליטה על העסק שלו בכל רגע נתון, ובכל נושא ומחלקה שקשורים לעסק שלו.

איזה נתונים להכניס לתוכנה

תוכנות לניהול עסק הן תוכנות מאוד נוחות לעבודה, ואפילו אנשים שאין להם יותר מידי גישה למחשבים או לתוכנות, לומדים בקלות כיצד לתפעל את התוכנות האלה. מדובר, מצד אחד, על תוכנות מאוד פשוטות, כי הן לא דורשות ידע נרחב מידי והבנה בתפעול שלהן, אך מצד שני, תוכנות לניהול עסק הן מאוד חכמות ואפשר להכניס אליהן נתונים חשובים ורבים. אפשר להכניס לתוכנות האלה נתונים חשובים כמו מספר העובדים שיש בעסק, מהם הפרויקטים שעליהם עובדים כולם בעסק במקביל, נתונים כלכליים חשובים, ועוד. היתרון העיקרי של תוכנות לניהול עסק, הוא העובדה שהן מרכזות בתוכן את כל הנתונים שיכולים לשמש אתכם, מנהלי העסק.

הקשר עם הלקוחות

אם אתם רוצים להגדיל את העסק שלכם, אחת הדרכים המקובלות ביותר שבהן אפשר לעשות את זה, היא על ידי הגדלת חוג הלקוחות שלכם. התוכנה לניהול עסק מרכזת עבורכם את כל המידע שיש להם על הלקוחות, בין אם מדובר על פרויקטים שהכנתם עבורם ובין אם מדובר על הפרטים האישיים שיש לכם על כל אחד מהם. בצורה כזו, בכל פעם שתרצו ליצור קשר עם הלקוחות שלכם, או בכל פעם שתרצו לדעת מיהו הלקוח הממוצע שלכם כדי לפנות לדומים לו, תוכלו להשתמש בתוכנה. תוכלו להוציא את כל הנתונים האלה מתוך התוכנה וכך לפעול להרחבת העסק.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM