כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנות ניהול עסק משפרת השגים

תוכנות ניהול עסק משפרת השגים
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנות לניהול עסק משפרות הישגים

ניהול של עסק הוא עניין מורכב, ואין ספק שלמרות הרצון הטוב, לא כל האנשים מצליחים לנהל את העסק שלהם בצורה מספיק טובה. לא פשוט לנהל עסק כי הניהול מורכב מדאגה להרבה מאוד תחומים, והרבה פעמים יש צורך לעשות הצלבה בין כל הנתונים של העסק. אין זה משנה אם מדובר על עסק שנותן שירותים פיננסיים או על עסק שנותן שירותים בתחום המזון, כי מה שחשוב בסופו של דבר, הוא שלמנהל העסק תהיה שליטה מלאה על כל מה שקורה. תוכנות לניהול עסק הן הפתרון הכי טוב שמנהלי עסקים יכולים לארגן לעצמם, כי תוכנות לניהול עסק גורמות למנהל העסק להיות תמיד בשליטה בנוגע לכל מה שקורה בעסק.

מה עושה כל מחלקה

אחד הדברים המורכבים ביותר בניהול של עסק, הוא לדעת מה עושה כל אחת מהמחלקות של העסק. אם ניקח לדוגמא עסק גדול, אשר בו הרבה מאוד עובדים, טבעי שעסק כזה יהיה מחולק לכמה מחלקות שונות, כמו מחלקת יזמות, מחלקת כספים וכדומה. מנהל טוב הוא אותו מנהל שיודע מה קורה בכל אחת מהמחלקות של העסק שלו, אך ברור שזוהי שאיפה שקשה להגיע אליה. הדרך הנכונה להגיע למצב שבו באמת יש שליטה על כל המחלקות השונות, כי בעזרת תוכנות לניהול עסק, כי תוכנת ניהול עסק מרכזות אצלן את כל המידע החשוב והרלוונטי לגבי התנהלות מחלקותיו השונות של העסק.

הגדלת חוג הלקוחות

עסק בנוי על לקוחות, ולכן זה טבעי שמידי פעם מנהל העסק ירצה להקצות משאבים ותשומת לב לעניין של הגדלת חוג הלקוחות של העסק. העניין הוא, שצריך מקום שבו יהיה מאופסן כל המידע על הלקוחות, הן ברמת המידע האישי, כמו עיר המגורים של הלקוח, והן המידע ברמת המקצועית של הפרויקטים שנעשו עבור כל לקוח. תתוכנת ניהול עסק יכולות להכיל את כל המידע הזה, מה שמאפשר למנהל העסק, בכל פעם שירצה בכך, להציץ בכל המידע הזה ולהשתמש בה. הדרך הנכונה להגדיל חוג לקוחות היא ע"י פניה ללקוחות דומים לאלה הקיימים, ומידע זה אפשר להוציא מתוכנת הניהול.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM