כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנות ניהול קשרי לקוחות

תוכנות ניהול קשרי לקוחות
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנת ניהול קשרי לקוחות זה מעולה

הרבה מאוד אנשים שלוקחים חלק בעולם העסקים רוצים לדעת מה הוא ההבדל בין עסק טוב לבין עסק מצוין. האמת היא, שאחד הדברים שמבדילים בין עסק טוב ובין עסק מצוין, הוא עניין הלקוחות כמובן. הרבה פעמים עסק יכול להיות מנוהל בצורה חכמה, והוא יכול שיהיה מועסקים בו העובדים המצטיינים ביותר, אך מבחינה כלכלית, לא כל עסק מצליח להמריא. אין ספק כי הלקוחות מהווים את אחד הדברים החשובים ביותר, כי להם אפשר למכור את המוצר, והם אלה שבסופו של דבר מכניסים כסף לעסק. זוהי הסיבה לכך שכל עסק צריך שתהיה לו תוכנת ניהול קשרי לקוחות, כי רק תוכנת ניהול קשרי לקוחות תבטיח שהלקוח לא ילך לאיבוד בעסק.

יודעים הכול על הלקוח

אחד הדברים החשובים ביותר הוא לדעת מיהוא למעשה הלקוח. אין טעם לנהל עסק של מוצרים מסוימים ולפנות לקהל יעד שכלל לא יעניינו אותו מוצרים מסוג מסוים. כל מנהל של עסק צריך לדעת לומר מיהוא הלקוח הממוצע שלו, מה המאפיינים שלו, מה הוא קונה בכל פעם כשהוא מגיע, מה הפרויקטים שיכולים לעניין אותו וכדומה. על מנת שאפשר יהיה לרכז את כל המידע הזה, מומלץ לקנות תוכנת ניהול קשרי לקוחות, כי תוכנת ניהול קשרי לקוחות היא בדיוק הפתרון לכל הנושא הזה. תוכנת הניהול יכולה לרכז את כל הנתונים על הלקוחות, ובצורה כזו, אפשר להתקדם הלאה בכל פעם כשמרגישים שהעסק טעון שיפור.

גיוס לקוחות חדשים

עוד עניים מעולה אשר בו תוכנת ניהול קשרי לקוחות יכולה לעזור, היא כאשר יש רצון להתקדם ולהגדיל את העסק. לא פעם מגיעים מנהלי עסק מסוים להבנה שהגיע הזמן לגרום לכך שיהיו לעסק יותר לקוחות, כי רק כך העסק יכניס יותר כסף. מנהל שמשתמש בתוכנה לניהול קשרי לקוחות, יוכל לדעת מהיכן מגיעים רוב הלקוחות שלו, ומהו הפרופיל של הלקוחות הקבועים שלו, וכך הוא יוכל לדעת לאיזה אנשים לפנות. אם, לדוגמא, רוב הלקוחות של עסק הם בעלי תואר ד"ר, כנראה שכדאי למנהלים לפנות לאנשים מסוג זה, ולא לאנשים אחרים להגדלת העסק.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM