כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

תוכנות קשרי לקוחות

 תוכנות קשרי לקוחות
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנת קשרי לקוחות לעסק מוצלח יותר

אם יש לך עסק וכבר הרבה זמן אתה חושב איך אתה יוכל לייעל אותו, ראשית, כדאי שתדע שאתה לא לבד. למרות שבהרבה מאוד מהמקרים אנשים חולמים על פתיחת עסק במשך שנים, בסופו של דבר, כאשר זה קורה, הם לא תמיד יודעים איך לנהל את העסק בצורה מנצחת. אי אפשר להתכחש לעובדה שהבסיס של כל עסק הוא הלקוחות, ולכן, ברור מדוע כל מנהלי העסקים משקיעים בכך הרבה מאוד זמן, תשומת לב, וגם כסף. הקשר שלך עם הלקוחות שלך הוא הבסיס של העסק, והרבה פעמים ההבדל בין עסק בינוני לעסק מעולה, נובע מהקשר עם הלקוחות. תוכנת קשרי לקוחות יכולה לעשות את ההבדל, כי תוכנת קשרי לקוחות היא תוכנה שבה תוכל לאגד את כל הנתונים החשובים לך בנוגע לנושא של לקוחות העסק.

תוכנה נוחה לשימוש

האמת היא, שאם תעשה חיפוש באינטרנט, אתה תראה שיש הרבה סוגים של תוכנת קשרי לקוחות, כך שברור שכל מנהל עסק צריך לבחור את התוכנה שנראית לו הכי טובה ומתאימה עבורו. יש תוכנות שהן מסורבלות מידי, או שהן דורשות ידע מוקדם ומורחב במחשבים, ולכן הרבה מאוד מנהלי עסקים נרתעים מהם. אם במקרה של העסק שלך מי שעתיד בסופו של דבר לעבוד עם התוכנה הוא לא רק אתה, ואם לעובדים האחרים שישתמשו בה אין מספיק ידע, אין ספק שאתה צריך לבחור תוכנת קשרי לקוחות שתהיה נוחה לשימוש.

איזה נתונים יש בתוכנה

חשוב שתבין כי תוכנת קשרי לקוחות יכולה להכיל המון נתונים שיכולים להיות מאוד חשובים לעסק שלך. היא יכולה להכיל את החוזים שעליהם אתה חותם עם הלקוחות שלך, קמפיינים שונים, סקרים שאתה עושה עבור הלקוחות או סקרים שהלקוחות עונים עליהם. תוכנה כזו יכולה לשמש אותך באופן השוטף של ניהול העסק, אך מעבר לכך, ברגעים שבהם תחליט לעשות מאמץ כדי להגדיל את חוג הלקוחות, התוכנה תוכל לעזור לך. תוכל להסיק מתוך כל הנתונים האלה את הפרופיל של הלקוח הממוצע, ובדרך זו תוכל לפנות לעוד אנשים שעונים על ההגדרות האלה להוספת לקוחות.

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM