כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

כל המודולים הקיימים בתוכנת crm

כל המודולים הקיימים בתוכנת crm
חזרה לתוכן העיניינים

תוכנת CRM, מאפשרת לכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות הבאים לידי ביטוי באמצעות מודולים שונים המיושמים כחלק אינטגראלי מהתוכנה. חברת Mybusiness, המפתחת את תוכנת CRM לצרכי שימוש בטכנולוגיית ה-WEB, מעמידה לרשותכם את כל הכלים המקצועיים המתקדמים ביותר לצרכי הניהול הכוללים שלכם, לכל ארגון ולכל עסק, מכל תחום ובכל גודל.

בין יתר הפונקציות המקצועיות הממתינות גם לכם באמצעות שימוש בתוכנת ה-CRM תמצאו:

  • יכולת ניהול קשרי לקוחות ברמה הגבוהה ביתר (כולל היסטורית פגישות, טלפונים, עדכון סטטוס לקוח ועוד)
  • ניהול מסמכים, תכתובות מול לקוחות, ניהול מיילים ועוד
  • תוכנה לניהול משימות, כולל מערכת תזכורות ולוח שנה מובנה
  • תוכנה לניהול המכירות ושיפור תהליכי המכירה בארגון או בבית העסק
  • ניהול מוקדי שירות
  • תוכנה לניהול פרויקטים (כולל ניהול שעות הפרויקט ומדידת רווחיות הפרויקט)
  • תוכנת CRM מאפשרת לכם גם סינכרון ל-גוגל ול-אאוטלוק
  • מחולל כללים אוטומטיים המאפשר לכם בין היתר שליחת הודעות מייל או SMS
  • התאמת המערכת לצרכי הניהול הבסיסיים שלכם, לרבות, גמישות ביצירת שדות וטפסים

ועוד.

משפרים את רמת הניהול –מגדילים את הרווח

ניהול עסקים בעולם העסקים המודרני, מחייב כל בעל עסק לפעול ברמה הניהולית הגבוהה ביותר, וזאת למטרות שיפור רמת הניהול, שברוב המקרים, גורמת באופן ישיר להגדלת הרווח הישיר מעפילות העסק. תוכנת CRM של חברת Mybusiness מאפשרת לכם לשפר באופן משמעותי את כל רמת הניהול בארגון או בבית העסק שלכם, החל מרמת ניהול קשרי לקוחות ועד הטמעת תהליכי עבודה מורכבים כחלק מתהליך צמיחת הארגון או בית העסק.

תוכנת CRM  של חברת Mybusiness, בניגוד לתוכנות CRM  אחרות, מאפשרת לכם להתאים את פונקציות התוכנה למטרות הספציפיות של הארגון או בית העסק שלכם. כמו כן, הניסיון הרב שחברת Mybusiness צברה במהלך שנות פעילותה (החברה פעילה מאז שנת 2005), מאפשר לנו להעניק לכם את השירות המהיר והמקצועי ביותר בתחום תוכנת CRM  המבוססת על טכנולוגיית ה-WEB, וכל זאת תוך התאמה נקודתית לצרכי העסק או הארגון שלכם.

 

 

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM