כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

מערכת CRM לעסק קטן

מערכת CRM לעסק קטן
חזרה לתוכן העיניינים

 

מנהלים עסק קטן או בינוני? זה הזמן להיחשף לכל היתרונות הטכנולוגיים היישומים, באמצעות מערכת תוכנה לניהול עסק קטן או בינוני. בניגוד לעסקים גדולים, ארגונים וחברות (המורכבים ממספר מחלקות ביצוע ותפעול), בעלי עסקים קטנים ובינוניים, נאלצים להתמודד עם אינספור משימות (אותן הן מבצעים בדרך כלל בכוחות עצמם), ובנוסף, להתמודד עם צרכי הניהול השוטפים של העסק. המשימות המגוונות עימן מתמודדים בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, דומים באופיים למערכות ארגוניות גדולות, והן כוללות בין היתר: משימות בתחום המכירות, משימות בתחום ניהול השיווק והפרסום של בית העסק, משימות בתחום הנהלת החשבונות ועוד.

כיום, באמצעות תוכנה לניהול עסק, יכולים גם בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, ליהנות מפונקציות טכנולוגיות שונות ומגוונות, המקלות על הליך ביצוע המשימות, ומעל הכול, מאפשרים לכל בעל עסק קטן ליהנות מיכולת ארגון יעילה ונכונה יותר, המאגדת בתוכה את כל זרימת המידע המשתנה לצרכי ניהול העסק. בעלי עסקים קטנים ובינוניים שכבר עושים שימוש בתוכנות שונות לניהול העסק, מדווחים על שיפור משמעותי בכל ההיבטים הפונקציונאליים של ניהול העסק, לרבות, הגדלת מערכי המכירות וכתוצאה מכך שיפור בנתונים הכלכליים של העסק.

מערכת CRM של חברת Mybusiness –היתרון הטכנולוגי בשירות העסק שלך

מערכת CRM של חברת Mybusiness, הינה תוכנה לניהול עסק בכל גודל, החל מעסקים קטנים ובינוניים, דרך חברות מרובות סניפים ועד לניהול יעיל יותר במערכות ארגוניות. יתרונות המערכת הינן רבים ומגוונים, והם מאפשרים לכם בין היתר ליהנות מאחד המודולים המתקדמים ביותר בישראל בתחום ניהול העסק על כל היבטיו.

הפונקציות היישומיות השונות הקיימות בתכונה, מאפשרות לכל בעל עסק קטן, בינוני או גדול, ליהנות מהמודולים הבאים:

ניהול קשרי לקוחות, ניהול המכירות והשיווק, ניהול הפרסום לבית העסק, ניהול משימות, ניהול פרויקטים, ניהול משימות ועוד מגוון נרחב של מודולים המאפשרים לכם לנהל בצורה חכמה, יעילה וטובה יותר את העסקים השונים שלכם. כיום, בעולם עסקים תחרותי ודינמי, אתם חייבים לבצע פעולות שונות שיניעו את העסק שלכם קדימה, מערכת CRM של חברת Mybusiness, היא בהחלט הפתרון הטכנולוגי הפונקציונאלי ביותר לסביבה העסקית שלכם!

 

 

חזרה לתוכן העיניינים

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM