כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

ניהול לקוחות

ניהול לקוחות

הלקוחות שלך הם הנכס הכי יקר שלך


אתה דואג לספק את המוצר הטוב ביותר והעובדים שלך הם הטובים ביותר בתחום עיסוקך, ובכל זאת, אתה לא מבין למה גרף הרווחיות לא עולה? למה אתה לא מגיע ליעדים שהצבת לעצמך? התשובה ככל הנראה פשוטה - ניהול לקוחות.

ניהול לקוחות – ניהול הנכס החשוב ביותר


ניהול לקוחות יעיל הוא לעיתים ההבדל בין עסק טוב לעסק מצוין. עם זאת, ניהול לקוחות היא משימה לא פשוטה. היא דורשת משאבים וזמן רב. בעיקר, ניהול לקוחות דורש שליטה אבסולוטית בנתונים כה רבים עד כי לעיתים נדמה כי מדובר במשימה בלתי אפשרית. עם תוכנת My business CRM, ניהול לקוחות נכון ואפקטיבי יכול להפוך למשימה פשוטה .

ניהול לקוחות ברמה שלא הכרת


My business מספקת ללקוחותיה תוכנת CRM (customer relationship management). מערכת לניהול קשרי לקוחות זו מעניקה אפשרויות שהן דמיוניות כמעט בכל הנוגע לביצוע ניהול לקוחות אפקטיבי יותר. בית עסק שמשתמש בתוכנה זו יכול בלחיצה על מקש לקבל את ריכוז כל הפעילויות והאירועים של הלקוח, ניהול פגישות ולוח שנה, ריכוז נתוני מכירות כלפי כל לקוח, ייעול הקשר עם הלקוח ועוד.

My business שיפרה את קשרי הלקוחות, למה לעצור כאן


חברת My business היא החברה המובילה בתחום ניהול לקוחות מאחר והיא פועלת על פי עקרון יסוד שליווה אותה בפיתוח תוכנת My business CRM : ניהול לקוחות יעיל הוא הכרחי אבל הוא אינו מספיק. ניהול לקוחות מתבצע בצורה מצוינת רק אם גם כלל העסק מנוהל בצורה טובה. בזכות עיקרון זה, My business CRM היא תוכנת ניהול לקוחות היחידה שמגיעה עם מודול ניהול שעות ופרויקטים. תוספת שמספקת לאלפי הלקוחות כלים לתכנון וניהול הארגון בכללותו.

My business CRM - להוציא מכל לקוח את המקסימום


הלקוחות שלך מעריכים אותך עכשיו, באמצעות תוכנת My business CRM אתה מדורג גבוה, למה לא לנצל את זה? ניהול לקוחות עם My business מאפשר לך לדלות מתוך המערכת נתוני לקוח ברמה כזו שבאמצעותם תוכל לייעל את אסטרטגיית המכירות והשיווק באופן סובייקטיבי לכל לקוח ולקוח. מי הסוכן המועדף, המוצרים המועדפים, התאריכים, מה עובד ומה לא. ניהול לקוחות דרך My business יאפשר לך כמה כל לקוח שווה.

תוכנת ניהול לקוחות של My business - להגיע למקומות חדשים


ניהול לקוחות הנעשה באמצעות My business CRM לא רק שיאפשר לך למקסם את פוטנציאל הרווחיות מלקוחות קיימים אלא יפתח בפני העסק שלך גם נישות וכיוונים חדשים שלא חשבת שאפשריים מבחינתך. My business CRM תאפשר לך להגיע למעגל לקוחות רחב יותר, לתת דגש לקהל לקוחות מועדף ותספק לך את הכלים לנצל את היתרונות החדשים דרך מודול ניהול הפרויקטים הייחודי. כל זאת, דרך התאמה אישית וסובייקטיבית ליעדים ולצורת העבודה שתבחר, באופן קל ונוח להתקנה ותפעול.

   התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM