מערכת CRM 
מערכת CRM של חברת MyBusiness, 
המובילה והייחודית בישראל

התנסה בחינם למשך 14 יום!

צילומי-מסך-מערכת-CRM

הייחודיות של מערכת CRM מבית Mybusiness

בין אם העסק שלך קטן או גדול, אם אתה עוסק באופן ישיר או עקיף במתן שירות ללקוחות, מערכת CRM היא מערכת הכרחית בארגון. באמצעות מערכת CRM מובטח לך כי השירות שתיתן ללקוחותיך יהיה מקצועי ואיכותי ובזכות מערכת CRM תוכל להיות בטוח כי הלקוחות ישארו נאמנים לארגונך וכי התהליכים בארגון יתנהלו באופן אפקטיבי ויעיל. Mybusiness CRM הנה תוכנת ה CRM מהמובילות בארץ במודל SAAS -תוכנה כשירות באמצעות האינטרנט, ללא התקנה מקומית. החברה פועלת בהצלחה רבה משנת 2005, תוך עבודה שוטפת ואינטנסיבית מול כ - 4,000 משתמשים מרוצים, שעובדים עם המערכת ברמה יומית. מערכת Mybusiness CRM נתפסת על ידי לקוחותינו ככלי מוביל וזאת בזכות החתירה לפשטות ואינטואיטיביות מבלי להתפשר על מקצועיות ושימושיות לכל אורך הדרך.

מסך-מערכת-CRM

ישנן חברות רבות העוסקות במתן שירות CRM, אך חברת Mybusiness המספקת תוכנה לניהול עסק היא המובילה שבהן. מלבד ההקף הגדול והמגוון של המודולים המסופקים דרך מערכת CRM, למערכת יתרונות נוספים: 

גמישות גבוהה מאוד אשר מאפשרת להתאים את המערכת לצרכיו של כל ארגון ע"י מנהל המערכת לבד.

ממשק משתמש אינטואיטיבי לתפעול כאשר אין צורך בידע טכני מקדים.

שירות ותמיכה בלקוחות ברמה הגבוהה ביותר.

אין צורך בהתקנת תוכנה. תוכנת ה- CRM Mybusiness היא תוכנה מבוססת Web, הכוללת ממשקי אימייל ו-SMS ומאפשרת תמיכה של אנשי שירות מקצועיים בכל עת.

עלות השימוש בתוכנה מתבססת על מספר המשתמשים.

למערכת מודול ייחודי של Website creation software המאפשר יצירת דפי נחיתה ואתרי אינטרנט המתממשקים ל CRM.

בנוסף ניתן לבחור תבנית ממבחר התבניות ב Free responsive website templates.

Your Success, Mybusiness

הירשם עכשיו וקבל גישה מיידית ובחינם לגרסת דמו למשך 14 יום

למה מערכת CRM מבית Mybusiness?

חברת Mybusiness היא חברה הפועלת בשוק כבר משנת 2005, ומעניקה שירות מקצועי ואיכותי לאלפי לקוחות ומשתמשים מרוצים. חברת Mybusiness דוגלת בפשטות, נוחות ובעיקר - באינטואיטיביות, תכונות אשר מתבטאות באופן מלא בכל אחד מהמודולים של מערכת ה- CRM שלה.

המודולים של מערכת CRM מבית Mybusiness

מערכת CRM איכותית, היא מערכת המסוגלת לתת כלים מקצועיים לניהול שוטף של העסק או הארגון והיא מבטיחה את שיפור תוצאותיו העסקיות של הארגון. בין המודולים העסקיים אותם מספקת מערכת CRM ניתן למצוא את מודול ניהול הפרויקטים, מודול ניהול המשימות, מודול ניהול השיווק וכמובן - מודול שירות הלקוחות.

דוגמאות למגזרים שבהם משמשת המערכת:

CRM לסוכנויות ביטוח, CRM לחברות הי-טק, CRM למוקדי שירות, CRM לשמירת הקשר עם הלקוח

לסיכום, מערכת CRM מבית Mybusiness היא מערכת לניהול קשרי לקוחות מקצועית, איכותית, יעילה וגמישה, המאפשרת ניהול נכון, יעיל ואפקטיבי של העסק שלך וזאת ללא כל צורך בהשקעות גבוהות. 

אייקון-מערכת-CRM

ניהול קשרי לקוחות

הבסיס של כל מערכת CRM הנו ניהול קשרי לקוחות. המערכת מאפשרת לנהל את פרטי הלקוח ואנשי הקשר שלו וכן לתעד את כל האינטראקציות מולו – שיחות טלפון, פגישות, משימות, מסמכים, הצעות מחיר, קריאות שרות ועוד.

אייקון-שיווק-ומכירות

ניהול מכירות והשיווק

תחום ניהול השיווק הוא תחום הכרחי לקיומו העסקי והכלכלי של כל ארגון, ולכן רק מערכת CRM יעילה ואיכותית, כמו זו המסופקת על ידי חברת Mybusiness, יכולה לתת לכך מענה. מודול ניהול השיווק, הקיים בתוך מערכת CRM, דואג לכלל הקטגוריות השייכות לתחום ניהול השיווק, כגון קליטת לידים, פילוח רשימת לקוחות, בניית תוכנית שיווקית ואף ניהול הקשר השיווקי עם הלקוחות.

אייקון-ניהול-משימות

ניהול משימות

אף מערכת CRM אינה מספקת ללא מודול לניהול משימות. מודול זה משלים באופן מלא את מודול ניהול הפרויקטים, בזכות יכולתו ללוות את שלל המשימות התפעוליות היומיומיות של הארגון. את המשימות ניתן לשייך לעובד המתאים, ולנהל מעקב אחר ביצוען באופן יומי-יומי.

אייקון-שירות-לקוחות

מודול שירות לקוחות.

שירות לקוחות מקצועי הוא תנאי חיוני לקיומו של כל עסק. מודול זה קיים בתוך מערכת CRM, המספקת את הכלים הטכניים המאפשרים את שיפור השירות ללקוחות.

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv
Israel 6770005
972.77-6049599+

support@mybusiness-crm.com

logo

© כל הזכויות שמורות ל- 2019 MyBusiness -CRM