תוכנת CRM
של חברת MyBusiness, 
המובילה והייחודית בישראל

התנסה בחינם למשך 14 יום!

צילומי-מסך-מערכת-CRM
mobile-screen

תוכנת CRM - מערכת היחסים עם הלקוח עולה מדרגה

תוכנת CRM - Customer Relationship Management הנה תוכנה לניהול קשרי לקוחות המהווה את הכלי האפקטיבי והיעיל ביותר לארגון נותן שירות. תוכנת CRM הופכת את חיזוק הקשר עם קהל הלקוחות ממשימה סיזיפית ומורכבת למשימה קלה עד כדי גיחוך. כיום, כמעט בכל חברה, קטנה או גדולה, הושרש השימוש בתוכנת CRM. בדרך כלל, תוכנת CRM לא תמיד מסוגלת להתאים את עצמה למאפייניו הייחודיים של בית העסק. עם זאת, הטמעת Mybusiness CRM בארגון קלה ומהירה, ומתאימה במדויק למידותיו של בית העסק. כל זאת, בזכות הניסיון הרב שחברת Mybusiness צברה במהלך שנות פעילותה, המאפשר לה להעניק ללקוחותיה שירות מהיר ומקצועי, המותאם לצרכיו היחודיים של כל לקוח.

מסך-מערכת-CRM

תוכנת CRM יכולה להגדיל את הרווחיות

היתרונות של תוכנת CRM הם רבים וכוללים בין היתר אינטראקציה טובה יותר מול קהל הלקוחות, שירות איכותי ומהיר יותר, נתוני הלקוחות מועלים בקלות ועוד. כל עסק שיש בו תוכנת CRM ישפר את השירות מול הלקוח באופן מהיר ובקלות רבה. יחד עם זאת, השיפור מול הלקוח הכרחי לעלייה ברווחיות, הכרחי אבל לא מספיק. בכדי לראות עלייה ברווחיות צריך גם שהארגון יתאים את רמת ניהולו.


תוכנת Mybusiness CRM מסייעת לשיפור רמת הניהול

Mybusiness CRM פיתחה את תוכנת CRM תחת ההבנה שאין זה מספיק לשפר את הקשר עם הלקוח. לכן, התוכנה מבית Mybusiness מספקת ללקוחותיה יתרון משמעותי נוסף. היא משלבת גם מודול ניהול שעות ופרויקטים. Mybusiness CRM מאפשרת ללקוחותיה להתאים את רמת העסק לפוטנציאל הרווחי הטמון בו, במקביל להתייעלות ושיפור מערכת היחסים עם קהל הלקוחות.


גמישות, ממשק קל, ניסיון, שירות ואיכות

תוכנת Mybusiness CRM היא ללא עוררין המובילה בתחומה. תוכנת זו היא מערכת אינטואיטיבית וגמישה, המוטמעת בכל ארגון באופן המהיר והיעיל ביותר, באופן סובייקטיבי לכל עסק. מערכת CRM מבית Mybusiness מאפשרת לכל ארגון להתאים אותה לצרכיו הייחודיים בהתאם למטרות שהגדיר לעצמו ולבחור את כלי הניהול וקשרי הלקוחות הטובים לו ביותר. כל זאת, בזכות ההבנה של מפתחיה כי אין ארגון הדומה למשנהו במטרותיו, בתבנית עבודתו ובמבנה הפנימי שלו. שפע היתרונות של תוכנת CRM מבית Mybusiness הופך תוכנת CRM זו למובילה בתחומה וגרום לה להעפיל אל מול תוכנות דומות. 


Mybusiness מאפשרת לעובד שלך להתייעל בהתאם

אין תוכנת CRM שקרובה ברמתה לתוכנת Mybusiness CRM. אין עוד תוכנת CRM שמתקרבת לרמת היעילות, הגמישות והנוחות. תוכנת CRM זו משלבת גם מודול ניהול פרויקטים, דבר המספק גם יכולות לניהול שעות טוב יותר, בניית והגדרת משימות, דיווח שעות, תרשימי התקדמות, הגדרת תתי פרויקטים ופיקוח יעיל ואפקטיבי של כלל הארגון והעובדים. היכולות הייחודיות הללו שמספקת תוכנת CRM מבית Mybusiness, מאפשרת למנהלי ועובדי הארגון לייעל את מקצועיות ואיכות הארגון, ובכך לממש את הפוטנציאל העסקי לכדי הצלחה משגשגת. 

Your Success, Mybusiness

הירשם עכשיו וקבל גישה מיידית ובחינם לגרסת דמו למשך 14 יום

MyBusiness - שירות ה-CRM המוביל בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח, ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. 

תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 

השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. באמצעות זרועותיה המסחריות והעסקיות של קו מנחה, יכולה Mybusiness להתאים את עצמה ולהיטמע בכל סוג של ארגון – החל מלקוחות ועסקים קטנים שדורשים מנויים בודדים ועד לחברות ענק שדורשות התקנות למאות מחשבים.

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv
Israel 6770005
972.77-6049599+

support@mybusiness-crm.com

logo

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness