מערכת CRM- כל הדרך להטמעה מוצלחת

מערכת CRM- כל הדרך להטמעה מוצלחת החלטתם לרכוש מערכת CRM שתאפשר לכם לנהל ביעילות רבה יותר את מערכי השיווק והמכירה שלכם ?
אתם בדרך הנכונה להצלחה עסקית. על מנת ליהנות מהטמעה מוצלחת של המערכת בתוך בית העסק שלכם, מומלץ להקפיד על הכללים הבאים:
• התאמת המערכת לצרכי בית העסק- אחד היתרונות המשמעותיים של מערכת CRM
נמצא בעובדה שהיא מאפשרת לכם ליהנות מהתאמה אישית לכל צורך עסקי. במהלך התאמת המערכת לצרכים העסקיים שלכם,
בצעו חשיבה ממוקדמת על מחלקות השירות והמכירה, מחלקות הפיתוח, החשבונאות ועוד בתוך בית העסק. במידה ומדובר בעסק קטן- נסו לערוך רשימה של כלל הצרכים הניהוליים שלכם.
• הפכו את המערכת לידידותית למשתמש- הטמעת מערכות מחשוב חדשות בתוך הארגון,
החברה או בית העסק, הינו הליך המחייב אתכם ליצור מוטיבציה ומחויבות בקרב העובדים בנוגע לעבודה עם המערכת החדשה. מערכת CRM הינה מערכת ידידותית ונוחה לתפעול, המאפשרת לכל עובד העושה בה שימוש להגדיל את התפוקה שלו,
וזאת תוך כדי חיסכון משמעותי של זמן,
שבסופו של דבר שווה לכם כסף!
• העלאת תיקיות- לאחר התקנת המערכת במחשבי החברה, מומלץ להתחיל בהעלאת תיקיות אל מערכת CRM. תיקיות אלו נועדו לרכז את כל המידע הרלוונטי לכם אודות הלקוחות הקיימים כבר בתוך המערכת הפנימית שלכם.
מערכת CRM הינה מערכת ניהול וארגון חכמה המאפשרת לכם לערוך סדר בכל אותם תחומים בהם אתם בוחרים שהיא תתמקד, וזאת תוך כדי מניעת כפילויות במידע המוזן לתוך המערכת.
• הכירו את המערכת שלב אחר שלב- הטמעת המערכת באופן מוצלח בתוך בית העסק דורשת זמן והיכרות מעמיקה עם מכלול הפונקציות המקצועיות הטמונות בתוך המערכת. הכירו את המערכת שלב אחר שלב,
ונסו להגדיר בכל שלב את יתרונות המערכת והשימושים העתידיים בהם תוכלו להיעזר בה. הקפידו להיעזר בליווי מקצועי בשלבים ההטמעה הראשונים של המערכת בתוך בית העסק.
מערכת CRM היא ללא ספק אמצעי ניהול, ארגון ופיקוח מתקדם ואיכותי, המסוגל לספק לסביבת העסק שלכם מגוון נרחב של פתרונות ניהול, ולכן מומלץ להקפיד על הליך הטמעת המערכת בצורה יעילה.

Your Success, Mybusiness

הירשם עכשיו וקבל גישה מיידית ובחינם לגרסת דמו למשך 14 יום

אודות

התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח, ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. 

תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 

המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד... קישורים נוספים: לקוחות, תוספות, מערכות CRM

צור קשר

Mota Gur 9 Petah Tikva
Israel 4797002
972.3.9191833+
972.3.9191844+

support@mybusiness-crm.com

logo

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness