תוכנה לניהול משרד


''MyBusiness CRM היא תוכנה ברמה הגבוהה ביותר, החברה נותרת שירות מעולה. הם תמיד כאן בשבילנו.''


אבי ברוק, מנהל שיווק - מבטח סיימון

Mybusiness CRM הנה תוכנת ה CRM המובילה לניהול המשרד.

למערכת אלפי משתמשים בארץ ובעולם ממגוון רב של מגזרים וגדלים. מלקוחות עם משתמשים בודדים כגון: מאמנים אישיים, יועצים ועד ללקוחות עם עשרות ומאות משתמשים כגון חברות ביטוח, סוכנויות נסיעות וכד'
המערכת כוללת:
  • ניהול קשרי לקוחות מלא.
  • ניהול המכירות
  • ניהול שירות
  • ניהול פרויקטים
  • ניהול השיווק / קמפיינים
צפייה במפרט המלא של המערכת


הפוך את העסק שלך לריווחי יותר בלחיצה אחת

כל מנהל או בעל עסק יודע שעסק מצליח הוא עסק שמנוהל ביד רמה. כיום, כל עסק שמנוהל באופן יעיל מנוהל על ידי תוכנה לניהול משרד. הרעיון פשוט, תיעול יתרונות האינטרנט והמחשוב לכדי יצירת תוכנה לניהול משרד, שתעשה עבורנו את מלאכת הניהול קלה, מדויקת ורווחית יותר. עסק שמנהל את ענייניו באמצאות תוכנה לניהול משרד ינוהל בצורה יעילה, מהירה, וככל הנראה ימקסם את רווחיו בשל כך.

תוכנה לניהול משרד מבית My business CRM

My business CRM הנה תוכנה לניהול משרד שמספקת ללקוחותיה כלים אפקטיביים, שהופכים את עבודת ניהול המשרד לעבודה קלה ויעילה. My business CRM הנה חברה ייחודית ומנוסה, אשר במהלך שנות פעילותה הרבות שיפרה את ניהולם של יותר מ – 4,000 ארגונים. היא עשתה זאת באמצאות תוכנה לניהול משרד, שמהווה את התוכנה הטובה ביותר כיום לניהול נכון ואפקטיבי של כל עסק או ארגון.

העוצמה של My business CRM

דרך ניסיון של שנים, אלפי לקוחות, הון אנושי איכותי ומדיניות בלתי מתפשרת לשלמות, הצליחה חברת My business לפתח תוכנה לניהול משרד שמאגדת בתוכה תוכנה לניהול קשרי לקוחות (CRM) ומודול ניהול שעות ופרויקטים, בתוך ממשק אחד. התוכנה קלה להתקנה ולהבנה , נוחה לתפעול, מתאימה לכל צורת עבודה והכי חשוב, מאגדת תוכנת CRM בשילוב תוכנה לניהול משרד.

עשרות פרמטרים לניהול ותוכנה אחת המחברת את הכול

כל עסק או ארגון באשר הם, ואין זה משנה מה גודלו או צורת העבודה שלו, דורש ניהול ופיקוח של עשרות פרמטרים כגון ניהול לקוחות, ניהול שעות עבודה, לוח פגישות, יעדים, השוואות, מדידות, ניהול דוחות ועוד. כאשר אין מנהלים את הפרמטרים הללו ביד רמה, הדבר גורם לעבודה והתנהלות עסקית לקויים, דבר המונע מהעסק לשגשג. במרבית המקרים, מנהלים רבים נאלצים "להקריב" אלמנטים מהותיים וליצור סדרי עדיפויות בהתייחסות לפרמטרים "החשובים". My business CRM מספקת ללקוחותיה תוכנה לניהול משרד שמאגדת את כל הפרמטרים אל תוך ממשק אחד נהיר, ברור וקל להפעלה ופיקוח. בצורה זו, מנהלי המשרד יכולים להתמקד בניהול ולנווט את העסק אל ההצלחה.

אל תתנהל תנהל

כל ארגון או מנהל משרד יודע כמה קל להגיע למצב שבו הוא רודף אחר התנהלות העסק ולא מנהל אותו. למרות זאת הם עומדים חסרי אונים אל מול שטף הנתונים והמידע שמגיע אל המשרד, מתקשים להדביק את הקצב ולשלוט בכל המידע העצום. התוצאה האכזרית היא פשוטה – פגיעה בפוטנציאל הרווחיות של העסק. העסק מכניס הרבה פחות מהתחזיות וממה שהוא שווה באמת. תוכנה לניהול משרד שמאגדת בתוכה את כלל ניהול המשרד, ובמילים אחרות My business CRM, הופכת את ניהול המשרד לקל ופשוט יותר, אלפי הלקוחות של חברת My business מנהלים את עסקם באופן היעיל והאפקטיבי ביותר. My business מספקת תוכנה לניהול משרד שבאמצעותה גם אתה תפסיק להתנהל ותתחיל לנהל.


Your Success, Mybusiness

הירשם עכשיו וקבל גישה מיידית ובחינם לגרסת דמו למשך 14 יום

אודות

התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח, ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. 

תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 

המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד... קישורים נוספים: לקוחות, תוספות, מערכות CRM

צור קשר

Mota Gur 9 Petah Tikva
Israel 4797002
972.3.9191833+
972.3.9191844+

support@mybusiness-crm.com

logo

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness