תוכנה לניהול עסק – נוחה ויעילה

תוכנה לניהול עסק – נוחה ויעילה

ניהול עסק דורש המון אחריות, קבלת החלטות ושימוש בעזרים הנכונים.
בחירה נכונה של תוכנה לניהול עסק תוכל להוות את ההבדל בין עסק מוצלח ועסק כושל. אם בחרתם תוכנה ידידותית למשתמש תוכלו לבצע את כל פעולות הניהול השוטפות במהרה וללא כל קושי.
עבודה נכונה עם התוכנה ושימוש בפונקציות המתאימות נחוצה לכל הדעות. על כן, חשוב יהיה ללמוד היטב כל תוכנה לניהול עסק או Crm בה משתמשים.
הדרכה למתחילים
כאשר רוכשים תוכנה לניהול עסק ניתן יהיה לקבל גם הדרכה מקיפה לעובדי החברה ולמנהלים. אם בחרתם בשלב זה להשתמש בגרסה חינם במטרה להתנסות בתוכנית,
ניתן יהיה למצוא באתרים מדריכים מפורטים. הקפידו לקרוא את המדריך וללמוד אודות הפונקציות, קשה יהיה להעריך את התוכנה ולבחון את התאמתה לצרכים שלכם ללא קריאת המדריך.
תוכנות ניהול עסקים פופולריות מאפשרות ניהול מאגר לקוחות, ניהול ספקים, ניהול מלאי, ניהול מחירונים, הפקת חשבוניות, ניהול מכירות, גבייה ועוד.
תוכנה לניהול עסק מכירות ושיווק
כל בעל עסק מחויב בהפקת חשבונית מס בעבור כל מכירה. מעקב ודיווח אחר חשבוניות המס, ההפקדות, ההוצאות והקבלות יהיה פשוט יותר כאשר משתמשים בתוכנה המתאימה.
תוכנה לניהול שמעניקה תמיכה מלאה לתהליכי המכירות מאפשרת לבעלי עסקים קטנים או גדולים לשמור על סדר וארגון.
התוכנה מאפשרת הפקת דוחות מפורטים ומעקב חכם אחת ההתנהלות הכלכלית. בלחיצת כפתור אחת ניתן יהיה לסכם את ההוצאות וההכנסות ולקבל החלטות בהתבסס על הנתונים.
גבייה הופכת גם כן פשוטה יותר כאשר בוחרים תוכנה לניהול עסק שמסוגלת לקשר בין החשבוניות והקבלות. התוכנה סוגרת בעצמה את דרישת התשלום לאחר שהתשלום מתקבל.
במידת הצורך אפשר יהיה להדפיס את רשימת החייבים לצד מכתבים לגביית החוב. המערכת מתריעה אודות איחורים בתשלומים ומציגה בפני בעל העסק את החשבוניות שלא שולמו בזמן.
תוכנת ניהול עסקים בעברית
נוחות השימוש בתוכנה משמעותית. באופן חד משמעי, לא כדאי יהיה לבחור תוכנת ניהול מסובכת או מורכבת להפעלה. משתמשים שלא שולטים היטב בשפה האנגלית יוכלו לבחור תוכנות בשפה העברית.
הקפידו לבחון היטב את גרסת הניסיון טרם רכישת הגרסה המלאה, אל תחששו לשאול שאלות, לחפש המלצות ולוודא כי התוכנה אכן מציעה לכם מענה מלא. 

Your Success, Mybusiness

הירשם עכשיו וקבל גישה מיידית ובחינם לגרסת דמו למשך 14 יום

אודות

התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח, ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. 

תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 

המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד... קישורים נוספים: לקוחות, תוספות, מערכות CRM

צור קשר

Mota Gur 9 Petah Tikva
Israel 4797002
972.3.9191833+
972.3.9191844+

support@mybusiness-crm.com

logo

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness