תוכנות CRM

תוכנות CRM - הלקוחות שלך צריכים יחס טוב יותר


תוכנות CRM הן הכלי האפקטיבי והחשוב ביותר בכל ארגון נותן שירות. ארגון שמפעיל תוכנות CRM הופך את ארגונו ליעיל ורווחי יותר, והוא עושה זאת באמצעות שימור וחיזוק מערכת היחסים עם קהל הלקוחות. כיום, בכל חברה, קטנה או גדולה, הושרש השימוש של תוכנות CRM (customer relationship management).

תוכנות CRM משאירות את הלקוח מרוצה


היתרונות של תוכנות CRM הם רבים מספור. רמת השירות מול הלקוח מתייעלת, הנתונים של כל לקוח עולים ללא קושי, העבודה מול הלקוח מתבצעת ביעילות וללא תקלות, זמן השירות מצטמצם ואיכות השירות משתפרת. עסק שיש בו תוכנות CRM ישפר את השירות מול הלקוח באופן מהיר ובקלות רבה.

Mybusiness CRM - התוכנה המובילה בתחום


תוכנת Mybusiness CRM היא ללא עוררין המובילה בתחום תוכנות CRM. מערכת זו הנה אינטואיטיבית וגמישה, דבר המסייע לה להיטמע בכל ארגון באופן המהיר והיעיל מבין תוכנות CRM הקיימות בשוק. המערכת מאפשרת לכל ארגון לבחור את הכלים הטובים לו ביותר ולהתאים אותה לצרכיו הייחודיים, בהתאם למטרות שהוגדרו. כל זאת, בזכות תכונותיה הייחודיות של המערכת. ההבנה של מפתחיה כי אין ארגון הדומה למשנהו במטרותיו, בתבנית עבודתו, ובמבנה הפנימי שלו הציבו את Mybusiness CRM גבוה מעל פני תוכנות CRM אחרות.
הטמעת Mybusiness CRM בארגון הנה קלה ומהירה, דבר המאפשר לכם לתעל את יתרונותיה הרבים תוך דקות ספורות. במרבית המקרים, תוכנותCRM אינן יכולות להתאים את עצמן לכל בית עסק ולמאפייניו הייחודיים. אולם, המערכת מבית Mybusiness היא בעלת ממשק ידידותי למשתמש ותוכנה גמישה מאוד שמאפשרת להתאים עצמה לרצונות הלקוח במהירות רבה.

Mybusiness CRM מבינה שלקוח מרוצה משקיע יותר


Mybusiness CRM פיתחה את תוכנת CRM מתוך ההבנה שלא מספיק לשפר את הקשר עם הלקוח. אלמנט זה מהווה יתרון נוסף המייחד תוכנה זו יחסית אל תוכנות CRM אחרות, מאחר והיא מאפשרת לשפר באופן ניכר את התקשורת מול קהל הלקוחות. התוכנה מבית Mybusiness מספקת ללקוחותיה יתרון מהותי נוסף, מאחר והיא משלבת גם מודול ניהול שעות ופרויקטים. במילים אחרות, Mybusiness CRM מאפשרת ללקוחותיה להתאים את רמת העסק לפוטנציאל הרווחי, במקביל להתייעלות מול הלקוחות.

Mybusiness CRM מוציאה מהלקוח שלך יותר מכול תוכנות CRM האחרות


ישנן תוכנות CRM רבות, אבל אף אחת מהן לא מתקרבת לרמתה של Mybusiness CRM. תוכנה זו מבוססת על רשת האינטרנט ולכן מסייעת לחבר את בית העסק כמעט לכל אמצעי מדיה אינטרנטי, דבר המאפשר ליצור סביבת עבודה שאינה תחומה לגבולות כתלי המשרד. חשוב לציין, שלא כמו תוכנות CRM אחרות, Mybusiness CRM יכולה להתמזג אל תוך מערכת קיימת ולייעל אותה ללא צורך בשינוי משמעותי. אלמנט זה מסייע רבות לעובדים בארגון, שכן אין הוא מחייב אותם לאמץ דפוסי התנהגות חדשים.
מודול ניהול הפרויקטים הופך את תוכנת ה-CRM של Mybusiness לתוכנת ניהול הלקוחות הטובה ביותר ונותנת ללקוחותיה כלי איכותי ביותר, הן לניהול קשרי הלקוחות והן לניהול פרויקטים ושעות עבודה. אין ספק, מערכת Mybusiness CRM מציבה את עצמה כבחירה האולטימטיבית לכל חברה ועסק. 

Your Success, Mybusiness

הירשם עכשיו וקבל גישה מיידית ובחינם לגרסת דמו למשך 14 יום

אודות

התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח, ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. 

תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 

המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד... קישורים נוספים: לקוחות, תוספות, מערכות CRM

צור קשר

Mota Gur 9 Petah Tikva
Israel 4797002
972.3.9191833+
972.3.9191844+

support@mybusiness-crm.com

logo

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness