עשו מהפכה בעסק שלכם עם מערכת My Business CRM

העסק צומח ועבודה עם אקסלים כבר לא מספיקה? אתם מחפשים איך לייעל את הפעילות העסקית שלכם, להגדיל את ההכנסות ולשפר את קשרי הלקוחות?

העסק צומח ועבודה עם אקסלים כבר לא מספיקה? אתם מחפשים איך לייעל את הפעילות העסקית שלכם, להגדיל את ההכנסות ולשפר את קשרי הלקוחות?

השוק העסקי, נמצא כבר תקופה ארוכה במצב של חוסר וודאות, הפוגע בעיקר בעסקים קטנים ובינוניים. בעולם העסקים המתפתח והמשתנה, הצורך של אותם עסקים בהגדלת הכנסות ובמיקוד וייעול הפעילות העסקית שלהם, רק עולה.

מסיבות אלו, להיות איש עסקים ו\או איש מקצוע מנוסה, זה כבר לא מספיק כדי לנהל עסק מצליח ויציב. חשוב להבין גם בניהול עסק, תהליכי מכירה ושיווק, מעקב אחר לקוחות, הגדלת מכירות ועוד. 

מערכת My Business CRM, מהווה את הפתרון האידיאלי עבור עסקים קטנים ובינוניים המחפשים פתרון עסקי חכם, מוכח הנתפר לצרכיהם. המערכת מסייעת רבות לאותם עסקים, אשר עדיין משתמשים בפתרונות שאינם אופטימליים ומחפשים מערכת המרכזת את כל הפעילויות הקשורות לניהול לקוחות ותהליכי המכירה שלהם.

בעזרתה, הם יוכלו להסתכל על פעילות העסק שלהם ממבט על, לתכנן את הפעילויות העסקיות שלהם ולשפר את התקשורת עם הלקוחות שלהם.

אז, אם אתם מחפשים לשפר את פעילות העסק שלכם ולהגדיל את ההכנסות שלכם, My Business CRM זהו הפתרון האולטימטיבי עבורכם.

הנה רק כמה מהדרכים המראות כיצד מערכת CRM יכולה להועיל לעסק שלך:

1.      אינטראקציות אישיות עם לקוחות

על ידי שמירה של כל פרטי הלקוחות במקום אחד, כל בעל עסק יכול להתאים אישית את התקשורת איתם ולספק להם חווית לקוח טובה יותר. בנוסף, המערכת יכולה לעזור גם בזיהוי דפוסים והעדפות פרטניות ומאפשרת לצפות את צרכי הלקוחות, כך שניתן לתת להן מענה מראש.

2.      התייעלות העבודה השוטפת בעסק

מערכת CRM הופכת משימות ידניות לאוטומטיות, חוסכת זמן ומאפשרת לצוותים בעסק, להתמקד בפעילויות בעלות ערך גבוה יותר כמו בניית קשרים וסגירת עסקאות. בזכות התזכורות האוטומטיות, דוחות העבודה והמשימות במערכת, אף אינטראקציה עם לקוח לא נופלת בין הכיסאות.

3.      ייעול ניהול המכירות הכולל:

o        איסוף וקליטת לידים אוטומטית ממקורות שונים כמו דפי נחיתה באינטרנט, טופסי צור קשר ועוד. כך, כל עסק יכול לשלוט על תהליך קליטת הלידים ולוודא שכל ליד מטופל בצורה מקצועית ואפקטיבית ולא נופל בין הכיסאות.

o        ניהול תהליכי מכירה באופן מסודר ויעיל יותר.

o        חלוקת עבודה: המערכת מסייעת לצוותי המכירות לחלק את העבודה והמשימות לביצוע בצורה יעילה יותר ולשתף מידע חשוב ביניהם בצורה חסכונית ואפקטיבית.

o        שליחת הצעות מחיר וכן הלאה.

4.      שיפור שיתוף הפעולה בין הצוותים בעסק

מערכת CRM מאפשרת למחלקות והצוותים השונים בעסק, לעבוד בשיתוף פעולה יעיל יותר על ידי  שיתוף מידע על הלקוחות, מעקב אחר התקדמות העסקאות והקצאת משימות רלוונטיות לפי מחלקות \ צוותים. בצורה זו, ניתן לשפר בקלות את התקשורת הפנים ארגונית ולהבטיח עבודה משותפת ויעילה יותר לעבר אותן המטרות.  

תועלות מערכת CRM של My Business

הטמעת מערכת CRM היא אמנם לא זולה, אך זוהי השקעה שתניב תשואה משמעותית לעסק בטווח הארוך. למעשה, מחקרים הראו שהשקעה במערכת יכולה לספק החזר של עד פי שמונה מהסכום שהושקע בהטמעתה.

הסיבה לכך, היא שהמערכת יכולה לשפר באופן משמעותי את שימור הלקוחות, להגדיל את המכירות ולייעל את תהליכי העבודה. כל אלו, תורמים רבות לעסק ולאורך זמן, יכולים להוביל להגדלת הרווחים באופן משמעותי.

אנו ב-My Business CRM ,מזמן הבנו שניהול הלקוחות ותהליכי המכירה בעסקים בתחומים שונים, אלו משימות לא פשוטות כלל, במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים. זו הסיבה שפיתחנו מערכת חזקה, יעילה וממוקדת, לניהול קשרי הלקוחות בעסקים קטנים בינוניים.

אנו מבינים שכל עסק הוא ייחודי ולכן, המערכת שלנו ניתנת להתאמה אישית בהתאם לצרכים הספציפיים של העסק. המערכת שלנו בנויה בעברית, כך שההתנהלות והשימוש בה הוא נוח במיוחד ואתגרי השפה אינם מהווים בעיה. בנוסף, צוות המומחים שלנו תומך באופן שוטף בכל העסקים שלנו, כדי שיפיקו את המיטב משימוש במערכת.

המערכת שלנו, נועדה לסייע לעסקים וארגונים בישראל לנהל את תהליכי המכירה, תהליכי שירות הלקוחות וניהול ההכנסות שלהם, במקום אחד. עם דוחות בקרה וניטור מסודרים בהתאמה אישית, הנהלת חשבונות חכמה וממשק נוח וגמיש בעברית, כל בעל עסק יכול להישאר מעודכן בפעילות העסקית שלו בזמן אמת ולקבל החלטות מונחות נתונים בקלות.

ב-My Business CRM, אנו מתייחסים ברצינות לאבטחת מידע ותשתיות ולכן, המערכת שלנו, בנויה עם סטנדרט האבטחה הגבוה ביותר כדי להגן על הנתונים העסקיים של כל עסק וארגון.

לסיכום, מערכת My Business CRM היא המפתח לניהול עסקי יעיל וממוקד. המערכת מעניקה לכם את כל הכלים הדרושים לניהול הלקוחות ותהליכי המכירה בעסק, בליווי צמוד של המומחים שלנו.

כדי ללמוד עוד על המערכת, צרו איתנו קשר עוד היום או הרשמו ל-14 יום ניסיון בחינם ותעשו את הצעד הראשון לקראת הרחבת העסק שלכם.

מאמרים נוספים

grad1
Call center

סנכרון יומן גוגל

מה אם נגיד לכם שאתם מרחק של לחיצת כפתור אחד מביצוע סנכרון בין היומן של גוגל ויומן המערכת שלכם? הכנו לכם מדריך מקוצר ש...
grad1
מערכת לניהול קמפיינים

מערכת לניהול קמפיינים

ניהול קמפיין טוב ויעיל, זו דרך בדוקה להגיע ללידים רלוונטים המובילים להמרות. בזכות מערכת My Business CRM תוכלו לקבל מע...
grad1
crm בעברית

מערכת crm בעברית

במציאות המהירה והדינאמית של עולם העסקים המודרני, שמירה על קשר חזק ורציף עם לקוחות זו משימה מאתגרת ובעלת חשיבות עליונה...
grad1
Man at call center, contact us with customer service employee, smile and CRM with consultant in workspace. Professional, portrait and communication, male with headset with help desk and telemarketing

מערכת לניהול מכירות

מערכת לניהול מכירות בית העסק שלכם – כדי להוביל את העסק קדימה ניהול מערך המכירות של עסק, המושתת בדיוק על כך, הוא עניי...
grad1
shutterstock_1912172854 copy

תוכנת CRM – מערכת היחסים עם הלקוח עולה מדרגה

תוכנת CRM - Customer Relationship Management הנה תוכנה לניהול קשרי לקוחות המהווה את הכלי האפקטיבי והיעיל ביותר לארגון...
grad1
5-111

הסוף למונופול: הכירו את המודול CRM החדשני למכללות 

עולם המכללות בישראל תחרותי מטבעו, כל מכללה נאבקת על כל סטודנט פוטנציאלי, כמו גם משקיעה עשרות ואפילו מאות שקלים על פרס...