תוכנה לניהול לקוחות


Mybusiness WebSuite הנה תוכנה לניהול לקוחות / תוכנה לניהול עסק המובילה בישראל. התוכנה מתאפיינת בגמישות רבה ומאפשרת לך הלקוח להגיע להישגים תוך זמן קצר. תוכנת Mybusiness כוללת:

1. תוכנת CRM לניהול קשרי לקוחות, המכירות והשירות.
2. ניהול פרויקטים.
3. ניהול מסמכים.
4. מערכת דיוור וקמפיינים.

לקוחות מרוצים שווים הרבה כסף

כל ארגון או עסק, מבין שלא שווה להיות הטוב ביותר אם הלקוחות שלו לא מרגישים ככה. בכדי שארגון יהפוך למוביל בתחומו, הכרחי שגם הניהול והקשר מול הלקוחות יהיה מושלם. כלומר, יעיל, מהיר ושירותי. לכן, ארגונים רבים עברו לנהל את קשרי הלקוחות שלהם באמצעות תוכנה לניהול לקוחות / תוכנה לניהול עסק (customer relationship management). לקוח מרוצה שווה יותר כסף אבל בשביל להפוך את הפוטנציאל לעלייה ברווחיות, רמת הניהול של העסק צריכה להיות בהתאם.

My business CRM - תוכנה לניהול לקוחות שהופכת פוטנציאל למציאות

My business CRM היא תוכנה לניהול לקוחות / תוכנה לניהול עסק שפותחה בכדי לממש את הפוטנציאל העסקי לכדי מציאות. היא מספקת את כל הכלים הדרושים לניהול אולטימטיבי של התקשורת מול קהל הלקוחות והיא עושה זאת בשילוב מודול ניהול פרויקטים ומערכת CRM ( מערכת קשרי לקוחות). Mybusiness למעשה הנה תוכנה לניהול עסק ומאפשרת ניהול מלא של העסק באמצעותה.

מהיר יותר, ברור יותר, טוב יותר

My business CRM הנה תוכנה לניהול לקוחות המובילה והיעילה ביותר. מפתחיה ביקשו ליצור תוכנה לניהול לקוחות/ תוכנה לניהול עסק איכותית ופרודוקטיבית במיוחד, העונה על צרכיו ומטרותיו של העסק. התוכנה לניהול עסק ניתנת להתאמה אישית, בהתאם למידותיו של העסק והארגון, לכל עובד ובכל מקום. מאחר והתוכנה - תוכנה לניהול עסק הנה בעלת ממשק קל וברור להבנה, ניתן להתקין ולתפעל אותה בקלות רבה, מבלי להזדקק לשירותיו הצמודים של איש מחשוב. בזכות ניסיונה העשיר בתחום, חברת My business סייעה ללקוחות רבים לשפר את הניהול העסקי ולהעפיל את הרווחיות והשגשוג. כל זאת, מאפשר לכם ליהנות ממערך תמיכה מקצועי ושירות ללא דופי, המעניק מענה לכל שאלותיכם. תוכנה לניהול לקוחות מבית My business תשפר ותייעל גם את הארגון והעסק שלכם, כאשר אין זה משנה מהי דרך עבודתו, המבנה שלו או המשימות אותם הוא נדרש לבצע.

שילוב מנצח בין תוכנה לניהול לקוחות

חברת My business יצרה תוכנה לניהול לקוחות איכותית במיוחד, אשר הנה ייחודית ומובדלת מתוכנות אחרות. תוכנה לניהול לקוחות / תוכנה לניהול עסק זו משלבת מערכת ניהול משימות ותוכנת קשרי לקוחות במקביל. לכן, מלבד ייעול המשימות והפיקוח עליהן, תוכנה לניהול עסק מספקת את הכלים לניהול קשרי לקוחות באופן המיטבי והיעיל ביותר. תוכנה לניהול לקוחות / תוכנה לניהול עסק מספקת שפע יתרונות וכלי ניהול ופיקוח אולטימטיביים, שאף תוכנה לניהול עסק אחרת אינה מסוגלת להעניק. על ידי תוכנה לניהול לקוחות / תוכנה לניהול עסק איכותית זו, חברת My business מסייעת לאלפי לקוחותיה ליהנות מניהול אפקטיבי, רווחיות ניכרת ומימוש כלל המטרות העסקיות.

תוכנה לניהול לקוחות מבית My business – הכלי האולטימטיבי לניהול העסק

בשילוב מודול ניהול פרויקטים, MyBusiness CRM מהווה את הכלי המושלם לניהול יעיל ורווחי. התוכנה לניהול עסק מאפשרת למשתמשים בה להגיע למקסימום רווחיות, התייעלות ארגונית ואינטראקציה טובה יותר מול קהל הלקוחות. באמצעות תוכנה לניהול לקוחות / תוכנה לניהול עסקשל חברת My business, לקוחות החברה יכולים להתאים את רמת היעילות של הארגון לפוטנציאל הרווחי הטמון בעסק. הכלים הייחודיים, ההתאמה הגמישה לכל צורת עבודה, הצוות המנוסה והשילוב המנצח בין תוכנת קשרי לקוחות, תוכנה לניהול עסק למודול ניהול פרויקטים, מאפשרים גם לכם לתעל את האינטראקציה הטובה מול הלקוח לכדי רווחיות מיידית, והכול דרך תוכנה לניהול לקוחות / תוכנה לניהול עסק אחת.
למידע נוסף על תוכנה לניהול לקוחות


Your Success, Mybusiness

הירשם עכשיו וקבל גישה מיידית ובחינם לגרסת דמו למשך 14 יום

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv
Israel 6770005
972.77-6049599+

support@mybusiness-crm.com

logo

© כל הזכויות שמורות ל- 2019 MyBusiness -CRM