כניסת לקוחות
CRM   מפרט המוצר   מוצרים נוספים   הדגמה   תמיכה והדרכה   לקוחות   אירועים   צור קשר  

מערכת CRM

מערכת CRM

מערכת CRM של חברת Mybusiness

בין אם העסק שלך קטן או גדול, אם אתה עוסק באופן ישיר או עקיף במתן שירות ללקוחות, מערכת CRM היא מערכת הכרחית בארגון. באמצעות מערכת CRM מובטח לך כי השירות שתיתן ללקוחותיך יהיה מקצועי ואיכותי ובזכות מערכת CRM תוכל להיות בטוח כי הלקוחות ישארו נאמנים לארגונך וכי התהליכים בארגון יתנהלו באופן אפקטיבי ויעיל. Mybusiness CRM הנה תוכנת ה CRM מהמובילות בארץ במודל SAAS -תוכנה כשירות באמצעות האינטרנט, ללא התקנה מקומית. החברה פועלת בהצלחה רבה משנת 2005, תוך עבודה שוטפת ואינטנסיבית מול כ - 4,000 משתמשים מרוצים, שעובדים עם המערכת ברמה יומית. מערכת Mybusiness CRM נתפסת על ידי לקוחותינו ככלי מוביל וזאת בזכות החתירה לפשטות ואינטואיטיביות מבלי להתפשר על מקצועיות ושימושיות לכל אורך הדרך.

הייחודיות של מערכת CRM מבית Mybusiness

ישנן חברות רבות העוסקות במתן שירות CRM, אך חברת Mybusiness המספקת תוכנה לניהול עסק היא המובילה שבהן. מלבד ההקף הגדול והמגוון של המודולים המסופקים דרך מערכת CRM, למערכת יתרונות נוספים:

 • גמישות גבוהה מאוד אשר מאפשרת להתאים את המערכת לצרכיו של כל ארגון ע"י מנהל המערכת לבד.

 • ממשק משתמש אינטואיטיבי לתפעול כאשר אין צורך בידע טכני מקדים.

 • שירות ותמיכה בלקוחות ברמה הגבוהה ביותר.

 • אין צורך בהתקנת תוכנה. תוכנת ה- CRM Mybusiness היא תוכנה מבוססת Web, הכוללת ממשקי אימייל ו-SMS ומאפשרת תמיכה של אנשי שירות מקצועיים בכל עת.

 • עלות השימוש בתוכנה מתבססת על מספר המשתמשים.

 • למערכת מודול ייחודי של Website creation software המאפשר יצירת דפי נחיתה ואתרי אינטרנט המתממשקים ל CRM.

 • בנוסף ניתן לבחור תבנית ממבחר התבניות ב Free responsive website templates.

 • למה מערכת CRM מבית Mybusiness?

  חברת Mybusiness היא חברה הפועלת בשוק כבר משנת 2005, ומעניקה שירות מקצועי ואיכותי לאלפי לקוחות ומשתמשים מרוצים. חברת Mybusiness דוגלת בפשטות, נוחות ובעיקר - באינטואיטיביות, תכונות אשר מתבטאות באופן מלא בכל אחד מהמודולים של מערכת ה- CRM שלה.

  המודולים של מערכת CRM מבית Mybusiness

  מערכת CRM איכותית, היא מערכת המסוגלת לתת כלים מקצועיים לניהול שוטף של העסק או הארגון והיא מבטיחה את שיפור תוצאותיו העסקיות של הארגון. בין המודולים העסקיים אותם מספקת מערכת CRM ניתן למצוא את מודול ניהול הפרויקטים, מודול ניהול המשימות, מודול ניהול השיווק וכמובן - מודול שירות הלקוחות.

  ניהול קשרי לקוחות

  הבסיס של כל מערכת CRM הנו ניהול קשרי לקוחות. המערכת מאפשרת לנהל את פרטי הלקוח ואנשי הקשר שלו וכן לתעד את כל האינטראקציות מולו – שיחות טלפון, פגישות, משימות, מסמכים, הצעות מחיר, קריאות שרות ועוד. ניהול

  ניהול מכירות והשיווק

  תחום ניהול השיווק הוא תחום הכרחי לקיומו העסקי והכלכלי של כל ארגון, ולכן רק מערכת CRM יעילה ואיכותית, כמו זו המסופקת על ידי חברת Mybusiness, יכולה לתת לכך מענה. מודול ניהול השיווק, הקיים בתוך מערכת CRM, דואג לכלל הקטגוריות השייכות לתחום ניהול השיווק, כגון קליטת לידים, פילוח רשימת לקוחות, בניית תוכנית שיווקית ואף ניהול הקשר השיווקי עם הלקוחות.

  ניהול פרויקטים

  מודול ניהול פרויקטים מהווה חלק חשוב מתוך מערכת CRM שמספקת חברת Mybusiness. המודול מיועד לארגונים מבוססי פרויקטים, ובאמצעותו ניתן לתכנן פרויקטים, להוציא אותם אל הפועל וכמובן לעקוב אחר התקדמותם. בנוסף, המודול מאפשר גם לנהל את שעות העבודה של העובדים, להפיץ מיילים בין העובדים, להנפיק דו"חות ועוד, וכל זאת בצורה מקצועית ושימושית.

  ניהול משימות

  אף מערכת CRM אינה מספקת ללא מודול לניהול משימות. מודול זה משלים באופן מלא את מודול ניהול הפרויקטים, בזכות יכולתו ללוות את שלל המשימות התפעוליות היומיומיות של הארגון. את המשימות ניתן לשייך לעובד המתאים, ולנהל מעקב אחר ביצוען באופן יומי-יומי.

  מודול שירות לקוחות.

  שירות לקוחות מקצועי הוא תנאי חיוני לקיומו של כל עסק. מודול זה קיים בתוך מערכת CRM, המספקת את הכלים הטכניים המאפשרים את שיפור השירות ללקוחות.

  דוגמאות למגזרים שבהם משמשת המערכת:

  CRM לסוכנויות ביטוח
  CRM לחברות הי-טק
  CRM למוקדי שירות
  CRM לשמירת הקשר עם הלקוח  לסיכום, מערכת CRM מבית Mybusiness היא מערכת לניהול קשרי לקוחות מקצועית, איכותית, יעילה וגמישה, המאפשרת ניהול נכון, יעיל ואפקטיבי של העסק שלך וזאת ללא כל צורך בהשקעות גבוהות.

  שותפים: מחשבון מס שבח

     התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח , ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. המודולים הנוספים בתכונת הCRM הם: יכולת הסנכרון עם תכונת הדואל האווטלוק של מייקרוסופט – מחולל דוחות, התממשקות לפיתוח המערכת - SDK, ייבוא נתונים ממגוון טבלאות ומאגרי מידע, גישה ישירה דרך הסלולר ועוד...
  קישורים נוספים:לקוחות, תוספות, מערכות CRM