למה צריך מערכת לניהול לידים?

השאלות הגדולות שכל עסק מחפש לו תשובות, ואפילו חברות גדולות מתקשות לענות עליהם הן מה הלוקח רוצה?

השאלות הגדולות שכל עסק מחפש לו תשובות, ואפילו חברות גדולות מתקשות לענות עליהם הן מה הלוקח רוצה? האם הלקוח מרוצה? איך הוא הגיע לעסק שלך?

אם יכולתם לענות על כל השאלות האלו עבור כל לקוח פוטנציאלי שמעוניין בשירות או במוצר שאתה מוכר יכולת לתת לו את המידע שהוא מבקש במהירות ובקלות ולנצח את המתחרים שלך.

אמנם היום אין דרכים לענות בצורה מושלמת על השאלות הללו אך הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לנו לייעל את קידום המכירות שלנו ואת חווית המכירה הכוללת.

מערכת ניהול לידים היא אחת מהמערכות המודרניות שעוזרות לעסקים רבים לבצע אופטימיזציה לכל תהליך המכירה, משיווק ועד רכישה.

מה זה ניהול לידים?

ניהול לידים הוא תהליך שנועד להשיג ולנהל לקוחות פוטנציאליים עד לנקודה בה הם מבצעים רכישה. זהו תהליך מסובך ומורכב יותר מפרסום רגיל, והוא מיושם יותר בחנויות מסחר אלקטרוני המייצרות מערכות יחסים אינדיבידואליות עם לקוחות.

ניהול לידים מאפשר לכם לדעת הצורה יותר מדויקת ומהירה מה המידע שמחפשים הלקוחות הפוטנציאליים שהגיעו לעסק שלכם. ככל שתספקו להם את המידע הנכון יותר מהר, תובילו אותם לבצע רכישה ותשיגו את המתחרים שלכם.

למה צריך מערכת לניהול לידים?

ניהול לידים הוא תהליך לכידת לידים, מעקב אחר פעילויותיהם והתנהגותם, הסמכתם, מתן תשומת לב מתמדת כדי להפוך אותם מוכנים למכירות, ואז העברתם לצוות המכירות.

מתן מידע  מתאים ללקוחות הוא פעולת המפתח בניהול לידים. אם מערכת ניהול הלידים של העסק אינה מתפקדת, אז אין סיווג נכון של הלידים ומחלקות השיווק והמכירה השונות לא מתפקדות כמקשה אחת.

הלקוחות הפוטנציאליים במקרה כזה לא מקבלים את המידע אותו הם חיפשו. הם מקבלים מידע כפול או מוצפים במידע לא רלוונטי. לקוחות כאלו הופכים במהירות מרכישה מובטחת לפספוס.

הישענות על מערכת ניהול לידם תעזור לכם לנהל את הלידים שלכם בצורה יעילה. המערכת עוזרת לכם להבין אילו דרכי שיווק ומכירות עוזרות להביא יותר לקוחות, היא מתאמת את הפעילות של מחלקות השיווק והמכירה השונות ומונעת עבודה כפולה.

בנוסף, מערכת ניהול לידים, מספקת לכם מידע זמין ומסודר על כל לקוח פוטנציאלי שמגיע אל העסק. בעזרת המידע הזה תוכלו לראות את כל ההיסטוריה וההתקשרויות שהיו ללקוח עם העסק וממידע זה תוכלו לדעת כיצד לפנות אליו ולגרום לו להפוך ללקוח משלם.

מערכת ניהול הלידים תעזור לכם לנהל בצורה טובה יותר את מסד נתוני הלקוחות שלכם, תייעל את תהליך המכירה שלכם ותגדיל לכם את מעגל הלקוחות.

מאמרים נוספים

grad1
Businessman pressing button on touch screen interface and select CRM. busines concept.

עשו מהפכה בעסק שלכם עם מערכת My Business CRM

העסק צומח ועבודה עם אקסלים כבר לא מספיקה? אתם מחפשים איך לייעל את הפעילות העסקית שלכם, להגדיל את ההכנסות ולשפר את קשר...
grad1
Call center

סנכרון יומן גוגל

מה אם נגיד לכם שאתם מרחק של לחיצת כפתור אחד מביצוע סנכרון בין היומן של גוגל ויומן המערכת שלכם? הכנו לכם מדריך מקוצר ש...
grad1
מערכת לניהול קמפיינים

מערכת לניהול קמפיינים

ניהול קמפיין טוב ויעיל, זו דרך בדוקה להגיע ללידים רלוונטים המובילים להמרות. בזכות מערכת My Business CRM תוכלו לקבל מע...
grad1
crm בעברית

מערכת crm בעברית

במציאות המהירה והדינאמית של עולם העסקים המודרני, שמירה על קשר חזק ורציף עם לקוחות זו משימה מאתגרת ובעלת חשיבות עליונה...
grad1
Man at call center, contact us with customer service employee, smile and CRM with consultant in workspace. Professional, portrait and communication, male with headset with help desk and telemarketing

מערכת לניהול מכירות

מערכת לניהול מכירות בית העסק שלכם – כדי להוביל את העסק קדימה ניהול מערך המכירות של עסק, המושתת בדיוק על כך, הוא עניי...
grad1
shutterstock_1912172854 copy

תוכנת CRM – מערכת היחסים עם הלקוח עולה מדרגה

תוכנת CRM - Customer Relationship Management הנה תוכנה לניהול קשרי לקוחות המהווה את הכלי האפקטיבי והיעיל ביותר לארגון...
grad1
5-111

הסוף למונופול: הכירו את המודול CRM החדשני למכללות 

עולם המכללות בישראל תחרותי מטבעו, כל מכללה נאבקת על כל סטודנט פוטנציאלי, כמו גם משקיעה עשרות ואפילו מאות שקלים על פרס...