מסמכים שהופקו

בלשונית זו ניתן לראות את כל המסמכים שהופקו עבור העסק שלכם באמצעות מערכת mybooks. כל המסמכים מוצגים בטבלה אותה ניתן לסנן לפי מספר וסוג מסמך. יש באפשרותכם לצפות במסמך שהופק, ע"י לחיצה על לחצן וכן לשלוח את החשבונית במייל ע"י לחיצה על לחצן המעטפה . מייל ברירת המחדל שעולה, הוא המייל שהוגדר ללקוח אליו אתם שולחים את המסמך, אך ניתן לשנותו לכל מייל אחר בקופסה שנפתחה.

No data was found

תחת עמוד "מסמכים" ניתן למצוא את לשונית "מסמכים".

בלשונית זו ניתן לראות את כל המסמכים שהופקו עבור העסק שלכם באמצעות מערכת mybooks. כל המסמכים מוצגים בטבלה אותה ניתן לסנן לפי מספר וסוג מסמך.

יש באפשרותכם לצפות במסמך שהופק, ע"י לחיצה על לחצן וכן לשלוח את החשבונית במייל ע"י לחיצה על לחצן המעטפה . מייל ברירת המחדל שעולה, הוא המייל שהוגדר ללקוח אליו אתם שולחים את המסמך, אך ניתן לשנותו לכל מייל אחר בקופסה שנפתחה. 

בנוסף, ניתן לייצא את טבלת המסמכים לאקסל ע"י לחיצה על ועל הלחצן שנפתח בעקבות כך: .

לא מצאת מה שחיפשת?
צור קשר עם התמיכה שלנו

מדריכים נוספים

grad1
Financial data analyzing hand writing and counting on calculator in office on wood desk

חשבונית ישראל – קבלת מספרי הקצאה לחשבוניות

בעקבות הנחיות רשות המיסים, עדכנו את גרסת הMybooks על מנת שתתמוך בדרישה למספרי הקצאה.
grad1
Customer-Managed Relationship Concept - Businessman Arranging Small Wooden Blocks with Symbols on the Table.

פרופילים

במערכת מייביזנס ניתן להגדיר הרשאות לפי פרופילים / תפקידים.
grad1
Businessman Leading the global world business community of network communication connected. Digital and technological convergence with abstract blue background.

זאפייר

במדריך זה אנו נתמקד על ביצוע פעולות מיוחדות במערכת דרך הזאפייר ללא שימוש באפליקציה של mybusiness כגון הוספת רשומה (לד...
grad1
Businessman using mobile smart phone. Business global internet connection application technology and digital marketing, Financial and banking, Digital link tech, big data.

Rest API

Rest API allows you to perform actions such as queries and data update.