עריכת תבנית מייל

מערכת mycampaigns מאפשרת עיצוב מייל במערכת מתקדמת וגמישה מאוד, במדריך הבא נתן מספר דגשים לעבודה עם המערכת.

No data was found

מערכת mycampaigns מאפשרת עיצוב מייל במערכת מתקדמת וגמישה מאוד, במדריך הבא נתן מספר דגשים לעבודה עם המערכת, אנו ממליצים להשתמש בתבניות המוכנות ורק לערוך את האלמנטים הקיימים, ניתן לבחור תבנית תחת השם- blank template.

בכדי לבחור תבנית יש להיכנס לעריכת הדיוור ללשונית "עריכת אימייל":

לחיצה על בחר תבנית מחלון הדיוור יוביל אותנו לבחירת תבנית מוכנה או ריקה של מיילים:

בשלב זה נבחר תבנית מוכנה ונעבור לעורך התבניות, ניתן לישם לב שבלשונית השניה בדף זה ניתן לנהל את כל התבניות שחברתי ולערוך אותם במידת הצורך.


ניתן לראות בלחיצה על אלמנט מסויים למשל תמונה, ולחיצה על מברשת העיצוב בצד ימין, נקבל סרגל כלים המאפשר לנו גמישות רבה בעריכת התבנית.

קטגוריות בסרגל הכלים לעריכת אלמנטים:

Dimensions:

קטגוריה זאת נותנת לנו אפשרות לשלוט בגודל במיקום ובריווח של אובייקטים, לדוגמא height ו width של 100px על תמונה יקטין לנו את התמונה לגודל המבוקש:


typography:

קטגוריה זאת אחראית על עריכת הטסטים במייל, בכדי לערוך טקסט יש ללחוץ עליו פעמיים ולאחר מכן ניתן לערוך אותו בעזרת הסרגל, ניתן לקבוע גדלים וצבעים וכן עיצוב בסיסי לטקסט.

Decoration :

קטגוריה זאת מאפשרת עריכת כל אלמנט במייל כולל הבלוקים עצמם, ניתן לתת צבע רקע ומסגרת כפי שעשינו בדוגמא הבאה:

יישור ימין לשמאל:

נוודא שכל אלמנט מקבל Right to Left בקטגוריה האחרונה בסרגל:

הוספה של אלמנטים חדשים וריווח רספונסיבי

על מנת לרווח בין אלמנטים בצורה שתתאים גם לoutlook ולתיבות מייל בדפדפן ובמובייל עלינו לבצע ריווח בעזרת אלמנט מפריד ולא להשתמש בpadding ו margin של כל אלמנט.

נלחץ על תפריט האלמנטים בכדי להוסיף אלמנט אשר יגרום לנו לריווח בין אלמנטים אחרים,מתפריט זה ניתן להוסיף מגוון רחב של אלמנטים לדף, החל מתמונות ועד לטקסטים שונים.

נגרר את 1section למיקום אותו נרצה לרווח.

לאחר שנוסף לנו הבלוק, נלך למסגרת המקיפה אותו ונלחץ, נרצה לראות בצד שמאל תווית שבה רשום Table:

נעבור לתפריט העיצוב ע"י לחיצה על ונשנה תחת ה dimensions את מאפיין ה height של הTable לגובהה אותו נרצה בין האלמנטים:

קישורים:

באלמנטים מסוג Links, Link Block, button, ניתן להוסיף קישור, לדוגמא לחיצה על הכפתור ואז על גלגל השיניים בתפריט יוביל אותנו להגדרות הבאות שבהם נוכל להגדיר את הקישור שלנו:

כאשר סיימנו לעצב את המייל נלחץ על שמור וסגור בצד שמאל למעלה של התפריט ונראה שנוספה לנו אפשרות במערכת לשליחת מייל נסיון, נלחץ על הקישור ונשלח לעצמנו בדיקה על מנת לראות את התוצאה הסופית בתצורה שיקבלו הלקוחות. חשוב לוודא שהמייל נראה תקין גם במחשב וגם במובייל.

לא מצאת מה שחיפשת?
צור קשר עם התמיכה שלנו

מדריכים נוספים

grad1
Customer-Managed Relationship Concept - Businessman Arranging Small Wooden Blocks with Symbols on the Table.

פרופילים

במערכת מייביזנס ניתן להגדיר הרשאות לפי פרופילים / תפקידים.
grad1
Businessman Leading the global world business community of network communication connected. Digital and technological convergence with abstract blue background.

זאפייר

במדריך זה אנו נתמקד על ביצוע פעולות מיוחדות במערכת דרך הזאפייר ללא שימוש באפליקציה של mybusiness כגון הוספת רשומה (לד...
grad1
Businessman using mobile smart phone. Business global internet connection application technology and digital marketing, Financial and banking, Digital link tech, big data.

Rest API

Rest API allows you to perform actions such as queries and data update.
grad1
Checklist concept, Businessman checking mark on the check boxes with marker red

Queries

After reading the next guide, you will be able to use Simbla.Query to perform different actions on many objects at on...