שיוך מסמך לחשבונית עסקה

מערכת mybooks מאפשרת לקשר מסמכים בשתי דרכים: 1.שיוך מיד עם הפקת המסמך: קישור בין חשבונית מס וחשבונית מס קבלה לחשבונית עסקה מיד עם הפקתן.

No data was found

מערכת mybooks מאפשרת לקשר מסמכים בשתי דרכים:

1.שיוך מיד עם הפקת המסמך:

קישור בין חשבונית מס וחשבונית מס קבלה לחשבונית עסקה מיד עם הפקתן.

בהפקת חשבונית מס/חשבונית מס קבלה חדשה ללקוח, ובמידה ויש ללקוח חשבוניות עסקה פתוחות, יפתח חלון ובו כל החשבוניות הפתוחות הללו. 

כעת תוכלו לקשר את המסמך לחשבוניות הפתוחות- ניתן לשייך את כל הסכום על חשבונית אחת או לפצל לכמה חשבוניות נפרדות, כמו בדוגמה מטה. 

ליד כל חשבונית עסקה בעמוד המסמכים, מוצג כפתור "פעולות נוספות" () ממנו ניתן להגיע למסמכים המקושרים () שם ניתן לראות מה סטטוס החשבונית (פתוחה/סגורה). 

בנוסף, ניתן לראות את כל החשבוניות שמקושרות לאותה חשבונית עסקה וכן לסגור את החשבונית ידנית, במידה והיא פתוחה, בלחיצה על כפתור "סגור יתרת חשבונית". חשבונית שסכומה שויך במלואו, תיסגר באופן אוטומטי.

2.הפקת מסמך ישירות מתוך חשבונית עסקה:

פעולות נוספות שניתן לבצע מתוך כפתור ה(): ניתן לסגור את החשבונית ידנית, ליצור חשבונית מס חדשה וחשבונית מס קבלה חדשה בגין חשבונית העסקה ממנה נפתח המסמך.

באופן דומה, ניתן לבצע פעולות אלה באיזור המסמכים שבתוך כרטיס לקוח, ובעמוד הגבייה.

לקריאה נוספת על גבייה ניתן ללחוץ כאן.

לא מצאת מה שחיפשת?
צור קשר עם התמיכה שלנו

מדריכים נוספים

grad1
Customer-Managed Relationship Concept - Businessman Arranging Small Wooden Blocks with Symbols on the Table.

פרופילים

במערכת מייביזנס ניתן להגדיר הרשאות לפי פרופילים / תפקידים.
grad1
Businessman Leading the global world business community of network communication connected. Digital and technological convergence with abstract blue background.

זאפייר

במדריך זה אנו נתמקד על ביצוע פעולות מיוחדות במערכת דרך הזאפייר ללא שימוש באפליקציה של mybusiness כגון הוספת רשומה (לד...
grad1
Businessman using mobile smart phone. Business global internet connection application technology and digital marketing, Financial and banking, Digital link tech, big data.

Rest API

Rest API allows you to perform actions such as queries and data update.
grad1
Checklist concept, Businessman checking mark on the check boxes with marker red

Queries

After reading the next guide, you will be able to use Simbla.Query to perform different actions on many objects at on...