יומן ופעילויות

במערכת Mybusiness CRM מנוהלות הן משימות והן פעילויות.

משימות  - אינן נכנסות ליומן. למשימה תאריך יעד ואחראי אך אין מועד מדויק. דוגמא: להוציא הצעת מחיר ללקוח עד יום חמישי הבא.

פעילויות – נכנסות ליומן. לפעילות ישנם משתתפים, מיקום ומועד מדויק, לדוגמא: פגישת מכירה במשרדי הלקוח ביום חמישי מ 10:00 עד 11:00.

לצפייה ביומן יש להקליק בתפריט הימני על יומן.

- למעבר בין יומן יומי \ שבועי \ חודשי יש להקליק על 

- ניתן לצפות ביומן של מספר משתמשים בו זמנית. להוספת יומן של משתמש יש להקליק על . ניתן להחליף יומנים של משתמשים שונים על ידי החלפת המשתמש בתיבת הבחירה במידה וצופים במספר יומנים לכל יומן יינתן צבע אחר.


פעולות

הוספת פעילות חדשה: יש להקליק פעמיים (Double click) על השעה והתאריך הרצוי. לאחר מכן ייפתח כרטיס מקוצר של הפעילות בו ניתן לעדכן את פרטי הפעילות:
עדכון פעילות:

יש להקליק פעם אחת על הפעילות - 
בצד ימין של הפעילות ייפתח תפריט ובו ניתן לפתוח את הכרטיס המלא של הפעילות או פתיחת הכרטיס המקוצר או מחיקת הפעילות.

 

שינוי מועד פעילות –

ניתן לשנות את מועד הפעילות ע"י גרירת הפעילות מהחלק העליון שלה. כמו כן ניתן להיכנס לכרטיס הפעילות (המקוצר או המלא) ולשנות את מועד הפעילות. בנוסף ניתן להאריך או לקצר פעילות ע"י גרירת שני הקווים האנכיים בתחתית הפעילות. 

 

פעילות רבת משתתפים –

ניתן להוסיף מספר רב של משתתפים לפעילות ע"י כניסה לכרטיס הפעילות המלא.
משימות

ניתן לזמן תזכורות הן של המשימות והן של הפעילויות בתוך הכרטיס עצמו ע"י לחיצה על  ובחירה של משימה:בכדי להפקיץ התראה למשימה יש לסמן את תיבת "הזכר לי" ולבחור את תאריך ההתראה. כשתאריך היעד של המשימה או הפעילות מגיע, האחראי/משתתפי הפעילות מקבלים התראה: תזכורת לביצוע המשימה/קיום הפעילות. ניתן לבטל את ההתראה או ללחוץ על נדנוד כדי לדחות את ההתראה בזמן מותאם אישית. 


1-2.png

 ימים: יום א' - ה' . שעות: 09:00 -18:00
לתמיכה טלפונית ניתן לפנות למנהל הלקוח או לטלפון 972-3-9191833.

2-2.png

פנה באופן ישיר למומחים של MyBusiness בכתובת:
support@mybusiness-crm.com

Your Success, Mybusiness

הירשם עכשיו וקבל גישה מיידית ובחינם לגרסת דמו למשך 14 יום

MyBusiness - שירות ה-CRM המוביל בישראל מקבוצת קו-מנחה.

התוכנה לניהול לקוחות של מיי ביזנס מצטיינת במענה על צרכי הארגון המלאים בקטגוריית שירות וקשרי הלקוחות. לתוכנת CRM מודולים רבים ביניהם ניהול מלא של פרטי ויצירת קשר עם הלקוח, ניהול שעות ופרויקטים והמשאבים המוקצים לו. 

תוכנת ה CRM מוביל את העסק לכדי יעילות כלכלית וחסכון בזמן ומשאבים כשהוא מותאם לפי צרכי הלקוח ומבוסס אינטרנט. מערכות CRM של מיי ביזנס מהוות את הפתרון לעסקים קטנים ובינוניים לניהול יעיל וחכם של צרכי העסק ולקוחותיו כמו גם מעקב וטיפול חכם בלידים. 

השירות נהנה מהאיתנות הפיננסית של קו מנחה, הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע בתחומי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל"ן. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב מ-1991 ופועלת מול מעל 10 אלף לקוחות בתחומים שונים. באמצעות זרועותיה המסחריות והעסקיות של קו מנחה, יכולה Mybusiness להתאים את עצמה ולהיטמע בכל סוג של ארגון – החל מלקוחות ועסקים קטנים שדורשים מנויים בודדים ועד לחברות ענק שדורשות התקנות למאות מחשבים.

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv
Israel 6770005
972.77-6049599+

support@mybusiness-crm.com

logo

© כל הזכויות שמורות ל- 2017mybusiness