תמיכה

כאן תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות הנוגעות

 למערכת MyBusiness CRM.

לשאלות בנושאים נוספים אשר לא מופיעים במדריך ניתן

לפנות ישירות במייל ובטלפון, למידע נוסף לחץ כאן.

ניווט ותפריטים

למערכת MyBusiness שני תפריטי ניווט עיקריים: כותרת עליונה ותפריט הצד.

הכותרת העליונה הינה קבועה וחוזרת בכל המסכים ודרכה ניתן לבצע מספר פעולות: 

1)     ממשק ההתראות – בו ניתן לצפות בהתראות בגין משימות או פעילויות שזמנן קרב. לקריאה מורחבת אודות ממשק ההתראות לחץ כאן.

2)     מעבר בין אפליקציות – במידה ואתם משתמשים במוצרים נוספים של MyBusiness כגון MyBooks (מערכת להפקת חשבוניות וקבלות) או MyCommerce (מערכת מסחר אלקטרוני), אפליקציות אלו יופיעו באייקון שבתפריט העליון. לקריאה אודות מוצרים נוספים לחץ כאן.

3)     פעולות הנוגעות למשתמש – שינוי סיסמא, כניסה לסביבת הפיתוח (בתוכניות מתאימות ולמנהלי מערכת בלבד), והתנתקות מהמערכת.


 


בתפריט הצד ניתן לנווט בין המודולים השונים – עולם הלקוחות, המכירות, פניות השירות, משימות היומן וכד'. * שימו לב: למנהלי מערכת תהיה גם האפשרות להיכנס למסך הגדרות המערכת לשליטה על המשתמשים, הפרופילים וערכי טבלאות המערכת.

 


הניווט במודול הלקוחות, אנשי הקשר, המכירות, פניות השירות והמשימות מתבצע בצורה דומה. לאחר שתלחצו על הלינק הרלוונטי מהתפריט הימני תיכנסו למסך חדש ובו טבלה מרכזית, טופס חיפוש (שאילתא) וכפתור בצד שמאל של המסך. להלן הסבר על כל אחד מהרכיבים הנ"ל:

 1)     טבלה- הטבלה מציגה תמצית של הערכים ששמרתם במערכת. במידה והינכם במודול לקוחות, הטבלה מציגה רשימה של לקוחותיכם, במידה והינכם במודול פניות שירות, הטבלה מציגה רשימה של פניות השירות אשר פתחו נציגיכם.

- לחיצה על אייקון העריכה  שבצד שמאל של השורה, תאפשר לכם עריכה מהירה לערכים שמופיעים בטבלה.

בכל טבלה יש מספר תאים שהטקסט בהם צבוע בכחול ולצידם אייקון. אלו הם קישורים לכרטיס הרלוונטי במערכת ולחיצה עליהם תפתח את הכרטיס הרלוונטי ובו פרטים נוספים על אותו פריט ואפשרות לעריכתם. לדוגמא: בטבלת פניות השירות ישנו לינק הן לכרטיס הפנייה ולחיצה עליו תוביל אתכם לקבלת הפרטים המלאים אודות הפנייה והן לינק לכרטיס הלקוח. לקריאה נוספת אודות כרטיסים לחץ כאן.


2)     טופס חיפוש (שאילתא) – טופס החיפוש מסנן את הטבלה בהתאם לערכים שהמשתמש מכניס- השאילתא הבסיסית היא חיפוש בטבלה לפי שם. כל אחד מהמשתמשים יכול לערוך את השאילתא כרצונו על מנת לייצר רשימה קבועה של ערכים שהוא יכול לסנן לפיהם. בכדי ללמוד עוד על שאילתות לחץ כאן.


3)     כפתור – באמצעות הכפתור ניתן להכניס ערכים חדשים לטבלה. לחיצה עליו תפתח טופס שיופיע מצידו השמאלי של המסך.


1-2.png

 ימים: יום א' - ה' . שעות: 09:00 -18:00
לתמיכה טלפונית ניתן לפנות למנהל הלקוח או לטלפון 077-6049599.

2-2.png

פנה באופן ישיר למומחים של MyBusiness בכתובת:
support@mybusiness-crm.com

Your Success, Mybusiness

הירשם עכשיו וקבל גישה מיידית ובחינם לגרסת דמו למשך 14 יום

צור קשר

Yad Harutsim St 12, Tel-Aviv
Israel 6770005
972.77-6049599+

support@mybusiness-crm.com

logo

© כל הזכויות שמורות ל- 2019 MyBusiness -CRM